Trwa ładowanie...
d3fxwr1
Ciekawostki

Prawdopodobnie najlepsze Święta z Carlsbergiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawdopodobnie najlepsze Święta z Carlsbergiem
(materiały nadesłane)
d3fxwr1

15 grudnia Pod Pałacem Kultury i Nauki stanęła świąteczna ciężarówka Carlsberga, która jako pocieszenie, w zamian za nietrafione prezenty mikołajkowe, rozdawała czteropaki piwa Carlsberg. Szczęśliwcowi, który otrzymał najgorszy prezent, został wręczony podwójny bilet na mecz polskiej reprezentacji podczas UEFA EURO 2016 we Francji.

Świąteczną ciężarówkę Carlsberga odwiedziło mnóstwo osób, dzierżących w dłoniach osobliwe przedmioty. Wśród szukających pocieszenia poostatnich mikołajkach byli m.in. Maja Sablewska, Jessica MercedesMercedes, Stuu Games, Spider's Web oraz Człowiek Warga, którzy wymienili swoje nie do końca trafione prezenty na prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie. Zabawa w wymianę przeznaczona była wyłącznie dla osób pełnoletnich, po okazaniu dowodu tożsamości.

Nietuzinkowy Mikołaj Carlsberga, w którego wcielił się Czesław Mozil obdarował wszystkich gości odpowiednio schłodzonymi prezentami. Wśród najmniej trafionych giftów znalazły się wody kolońskie, naszyjniki od byłych chłopaków czy słynne skarpety. Jessica Mercedes przyniosła ze sobą jeden z wielu kubków, które co roku sukcesywnie otrzymuje, a Maja Sablewska z radością wymieniła wielką paczkę słodyczy na zielony prezent od Carlsberga. Człowiek Warga przybył do trucka z modnymi w nadmorskich sanatoriach sandałami, a Stu Games w zamian za czteropak rozstał się z misiem.

Akcja wymiany prezentów na Carlsberga została zorganizowana po raz pierwszy i tylko w Polsce. Spośród wszystkich, przyniesionych tego dnia pod Pałac Kultury i Nauki, prezentów został wybrany ten najmniej trafiony. Jego właściciel Magdalena Wiśniewska, która przyniósła dużą piżamę w centki oprócz piwa otrzymała dodatkowo w prezencie podwójny bilet na mecz polskiej reprezentacji podczas turnieju UEFA EURO 2016 we Francji.

d3fxwr1

#prawdopodobnienajlepszyprezent #prawdopodobnienajlepszepiwonaswiecie #Carlsberg

d3fxwr1

Podziel się opinią

Share

d3fxwr1

d3fxwr1