Trwa ładowanie...
d23y9yr
Ciekawostki

Prezent na Dzień Chłopaka - kilka ciekawych pomysłów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezent na Dzień Chłopaka - kilka ciekawych pomysłów
(Shutterstock.com)
d23y9yr

30 września obchodzimy w Polsce Dzień Chłopaka. W całym kraju życzenia z okazji swego święta przyjmą zarówno młodsi, jak i nieco starsi mężczyźni. Wiele kobiet będzie zapewne chciało obdarować bliskich sobie panów jakimś drobnym, aczkolwiek ciekawym upominkiem. Co jednak jeśli nie ma się żadnego pomysłu na idealny podarek? Nic straconego! Podpowiadamy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka.

Dzień Chłopaka to serdeczne święto, które obchodzą nie tylko uczniowie i studenci, ale również nieco starsi panowie. To dobra okazja, by podarować im drobny upominek, będący wyrazem szczerej serdeczności. Jaką niespodziankę wypada zrobić mężczyźnie w tym dniu? Oto kilka ciekawych propozycji prezentów z okazji Dnia Chłopaka, z których warto skorzystać!

Gra wideo

d23y9yr

Który facet nie lubi spędzać wolnego czasu przy grach wideo? Rozrywka ta skutecznie wyłącza mężczyzn z życia domowego na długie godziny, bez względu na to, czy akurat wygrywają Ligę Mistrzów swoją ulubioną drużyną lub ratują świat przed zagładą. Tak czy inaczej, nowa gra na konsolę z pewnością ucieszy fanów elektronicznej rozrywki. Być może w ostatnim czasie wyszedł na rynek nowy tytuł, który idealnie sprawdziłby się w roli prezentu na Dzień Chłopaka? Zdecydowanie warto przejrzeć półkę z grami swojego mężczyzny i zobaczyć, czego brakuje w jego kolekcji. Taki podarek nie tylko ucieszy faceta w dzień jego święta, ale także zapewni mu rozrywkę na wiele jesiennych wieczorów.

Scyzoryk

Scyzoryk to gadżet, o którym marzą nie tylko młodzi chłopcy żądni przygód. Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć w swoim ekwipunku składany i wielofunkcyjny nożyk, bez którego nie będzie ruszać się z domu. Nigdy bowiem nie wiadomo, w jakich okolicznościach będzie on musiał użyć jego niezwykłych właściwości. Scyzoryk podarowany na Dzień Chłopaka to prezent zarówno praktyczny, jak i niezwykle estetyczny - niektóre noże są bowiem prawdziwymi małymi dziełami sztuki.

Oryginalny T-shirt

d23y9yr

Świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Chłopaka jest T-shirt! Zapomnijmy jednak o zwykłych koszulkach, które można kupić w każdej sieciówce - zdecydowanie lepiej poszukać w Internecie T-shirtów z oryginalnymi i zabawnymi nadrukami. Wyjątkowa koszulka z ulubioną postacią z kreskówki lub typowym dla naszego mężczyzny powiedzonkiem, to podarek niezwykle poręczny, a przy tym wyjątkowo sympatyczny!

Gokarty lub quady

Twój facet zawsze chciał przejechać się gokartem lub quadem? Może warto sprezentować mu możliwość spróbowania swoich sił z tymi motoryzacyjnymi zabawkami? Oczywiście nie mówimy tu o kupnie jednego z takich pojazdów, ale o podarowaniu biletu na specjalnie przygotowanych ach po których można szusować wynajętymi maszynami. Dzień Chłopaka to dobry moment, by dać wyszaleć się swojemu facetowi - godzina na torze gokartowym lub podczas przejażdżki quadem podbuduje jego ego i wyzwoli męskie instynkty!

Słuchawki

d23y9yr

Dobrze w roli prezentu na Dzień Chłopaka spiszą się również wysokiej jakości słuchawki. Gadżet ten jest pożądany nie tylko przez melomanów, ale również przez graczy (mogą oni dzięki słuchawkom lepiej skupić się na toczonej rozgrywce).Warto zainwestować w sprzęt z nieco wyższej półki - wiadomo przecież, że mężczyźni zwracają uwagę na techniczne możliwości różnych gadżetów. Nie inaczej sprawa ma się ze słuchawkami - im lepsza jakość dźwięku dotrze do uszu faceta, tym większe będzie jego zadowolenie.

Książka

Zdarza się jeszcze, że wśród panów znajdą się fani literatury. W takim przypadku podarowanie książki na Dzień Chłopaka wydaje się być wręcz oczywiste. Nic tak bowiem nie ucieszy mola książkowego od kolejnej powieści ulubionego autora! A może mężczyzna, którego ma się zamiar obdarować, wspominał coś o kupnie czytnika do e-booków? Warto wykorzystać tę informację i sprezentować mu taki gadżet! Dzień chłopaka jest przecież jedną z najodpowiedniejszych do tego okazji!

</script

d23y9yr

Podziel się opinią

Share
d23y9yr
d23y9yr