Trwa ładowanie...
Technologie

Prezent na Dzień Ojca - co kupić tacie w jego święto?

Share
Prezent na Dzień Ojca - co kupić tacie w jego święto?
Źródło: Shutterstock.com
d3cnj52

23 czerwca będziemy obchodzić w Polsce Dzień Ojca. To dobra okazja, by sprawić swojemu tacie wyjątkowy prezent. Jaki upominek z pewnością przypadnie mu do gustu? Oto kilka ciekawych pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca.

Dzień Ojca jest obecny w polskim kalendarzu od lat 60. XX wieku. To stosunkowo młode święto na stałe zapisało się w naszej świadomości i ma dla nas coraz większe znaczenie. W Dniu Ojca składamy swoim tatom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczamy im drobne upominki. A co konkretnie nadaje się na prezent dla ojca z okazji jego święta? Poniżej kilka propozycji prezentów, z których ucieszyłby się z pewnością każdy rodzic.

* Prezent na Dzień Ojca - propozycja klasyczna*

d3cnj52

Do najczęstszych prezentów, jakie wręczamy swoim ojcom należą krawaty. To upominek bardzo klasyczny i na pewno zda egzamin także i w przypadku Dnia Taty. Jeśli jednak w szafie świętującego wybór krawatów jest już zbyt duży, może warto zainwestować w inne elementy garderoby? Ciekawym pomysłem na prezent dla ojca wydaje się być elegancka koszula, skórzany portfel, pióro, a dla palacza np. papierośnica. Nie obawiajmy się, że powyższe propozycję są mało oryginalne. Ojcowie lubią rzeczy pragmatyczne, które będą im służyć przez następne lata.

* Prezent na Dzień Ojca - propozycja dla majsterkowicza*

Chyba każdy tata lubi od czasu do czasu pomajsterkować. Dzień Ojca to idealny moment na to, by dodać do warsztatu naszego rodzica kolejny gadżet. Dobrze jest jednak wcześniej zrobić małe rozeznanie - czego wyraźnie brakuje w ekwipunku naszego taty. Wśród najczęstszych pomysłów takich prezentów na Dzień Taty pojawiają się skrzynki narzędziowe, komplety kluczy, pędzli itp. Każda tzw. złota rączka ucieszy się z podarku w takiej postaci i w mgnieniu oka znajdzie dla niego zastosowanie.

* Prezent na Dzień Ojca - propozycja dla sportowca*

d3cnj52

Tatusiowe bardzo często lubią uprawiać sport. Dobrze jest wykorzystać ten fakt przy szukaniu prezentu na Dzień Ojca. Nowa rakieta tenisowa, buty do biegania, korki piłkarskie i inne akcesoria dla amatora sportu - to po prostu nie może się nie udać. Świetnym pomysłem na prezent dla taty będą także bilety na wybrane wydarzenie sportowe. 23 czerwca spędzony na trybunach, to dla zapalonego kibica prawdziwa gratka.

* Prezent na Dzień ojca - propozycja kulturalna*

W roli prezentów na Dzień Taty doskonale sprawdzają się książki. Jeśli nasz tata należy do zawziętych czytelników, można zainwestować w interesującą powieść. Zaskocz swojego rodzica ciekawym kryminałem albo wybitną klasyką. Jeśli nie książka, to równie dobrze w roli prezentu dla taty sprawdzi się film na dvd lub blue-ray.

* Prezent na Dzień Ojca - propozycja niestandardowa*

Prezentem dla taty może być również coś, co podniesie mu nieco poziom adrenaliny. Tu propozycji również jest całkiem sporo: paintball, jazda kładem, strzelnica, a nawet... skok na bungee. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Jeśli mamy pewność, że taki niecodzienny podarek uradowałby naszego tatę w dniu jego święta, to warto zainwestować w coś oryginalnego i pamiętnego.

d3cnj52

Podziel się opinią

Share
d3cnj52
d3cnj52