ycipk-4giu1j

Prezent z czekolady dla niej. Porady, inspiracje, wskazówki

Oryginalne figurki z czekolady to strzał w dziesiątkę, jeśli szukamy upominku lub dodatku do prezentu dla ważnej kobiety. Oto nasze sugestie i inspiracje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czekolada nie musi mieć formy tabliczki czy czekoladek - możliwości jest wiele
Czekolada nie musi mieć formy tabliczki czy czekoladek - możliwości jest wiele (Chocolissimo)
ycipk-4giu1j

Przegapiłeś rocznicę? Mamy na to radę

Zdarza się, że zapominamy o okazjach, o których nie powinniśmy zapominać. Liczne przypomnienia w smartfonie i najlepsze intencje nie pomogą, kiedy za dzień lub dwa przypada ważny dzień, a my nic nie przygotowaliśmy. Jeszcze gorzej, jeśli chcemy za coś przeprosić. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak improwizacja i kreatywność. Nasza podpowiedź? Bajeczne figurki z czekolady, które smakują i są bardzo efektowne.

ycipk-4giu1j

Oryginalny prezent z dostawą do domu

Inspirujące figurki o rozmaitych kształtach pomogą mężczyznom, którzy nie mają możliwości spotkać się osobiście z dziewczyną, żoną, ciocią, mamą lub babcią. Delegacja, praca za granicą czy rozmaite, nagłe zdarzenia, które zmieniają nasze plany – wszystko to może sprawić, że długo wyczekiwana wspólna kolacja nie wypali. W takiej sytuacji możesz korzystać z opcji dostarczenia upominku pod wskazany adres i do rąk własnych partnerki lub np. cioci. W jednym miejscu wybierzesz też bukiet świeżych kwiatów spośród kilkunastu dostępnych modeli i coś słodkiego. W trakcie zamówienia masz możliwość wskazać dokładną datę doręczenia prezentu.

Chocolissimo
Podziel się
ycipk-4giu1j

Zamiast banalnych czekoladek – figurki z czekolady

Słodycze są jednym z najpopularniejszych upominków z okazji rocznic, randek, urodzin, imienin i wielu innych wydarzeń. W tej kategorii króluje czekolada w najróżniejszych postaciach: tabliczki, praliny, a nawet w płynie. Zamiast tradycyjnego bukietu, możesz wybrać kwiatek z czekolady lub sprawić obdarowanej osobie psikusa i podarować opakowanie imitujące oryginalne pudełko na iPhone'a, w którym znajdzie się jego słodka kopia.

Chocolissimo
Podziel się

Figurki z czekolady – słodkie prezenty na zamówienie

Jednym z trendów w kategorii prezentów są upominki personalizowane posiadające akcent osobisty, który podkreśla naszą więź z obdarowaną osobą. Zdjęcie, grawer, nadruk, logo lub okazjonalne opakowanie – wszystko to może sprawić, że proste z pozoru pudełko pralin stanie się prezentem "tylko dla niej". To sposób, aby przemycić do upominku zaszyfrowaną wiadomość i umieścić ją na opakowaniu. Może to być np. wspólne zdjęcie z pierwszych wspólnych wakacji – wiele osób doceni prezent i pamięć o miłym zdarzeniu.

ycipk-4giu1j

Sodka zabawa – czekoladowe figurki dla niej

Czekoladowy prezent może być inspiracją do świetnej zabawy lub gry np. w domino lub warcaby. Oryginalny pomysł to spotkanie tematyczne. Jeśli partnerka lub mama kocha konie, można sprawić jej przyjemność w postaci wizyty w ulubionej stadninie, a na koniec miło spędzonego dnia dodatkowo sprezentować jej pudełko czekoladek w kształcie koni i akcesoriów związanych z jeździectwem.

Słodkie inspiracje:

ycipk-4giu1j
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4giu1j

ycipk-4giu1j
ycipk-4giu1j