Trwa ładowanie...
d1jy65q

Prezenty (nie tylko) dla fana "Narcosa"

"Narcos", czyli serial o kolumbijskim baronie narkotykowym Pablo Escobarze, zawładnął umysłami ludzi na całym świecie. Tym samym wpisał się na listę seriali, które koniecznie trzeba znać. Święta to doskonały moment na nadrobienie zaległości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli, ktoś jeszcze nie widział "Narcosa", może warto kupić serię w prezencie?
Jeśli, ktoś jeszcze nie widział "Narcosa", może warto kupić serię w prezencie? (Materiały prasowe)
d1jy65q

- Mamy okazję do prawie 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji. Na przykład z takimi krajami jak San Escobar albo Belize – powiedział niemal rok temu szef MSZ Witold Waszczykowski. Wpadka szefa dyplomacji była niefortunna, bo Escobar to nazwisko kolumbijskiego barona narkotykowego i terrorysty. Minister tłumaczył później, że było to przejęzyczenie wynikające ze zmęczenia po 22 godzinach spędzonych w samolotach, a ministrowi chodziło o San Christobal. Ale niektórzy podejrzewali, że Witold Waszczykowski mógł wcześniej oglądać serial o Pablo Escobarze.

Ponad trzy lata temu Netflix postanowił stworzyć serial o jednym z najsłynniejszych handlarzy narkotyków. W pewnym momencie swojego życia Pablo Escobar znalazł się w pierwszej dziesiątce sporządzanego przez Forbesa rankingu najbogatszych ludzi na świecie.

Więc jeśli ktoś jeszcze nie widział "Narcosa", to może warto kupić go w prezencie? "Narcos" opowiada o życiu Pabla Escobara z perspektywy tropiących go agentów amerykańskiej agencji ds. zwalczania narkotyków.

d1jy65q

Pablowi Escobarowi zarządzanie narkotykowym imperium nie przeszkodziło w dostaniu się do kolumbijskiego parlamentu. Prawdopodobnie stał też za zabójstwami kandydatów na urząd prezydenta Kolumbii, którzy mogli przeszkodzić mu w prowadzeniu narkotykowego biznesu.

Netflix wypuścił na razie trzy sezony "Narcosa", który niemal natychmiast stał się bardzo popularny. O życiu i działalności grupy Escobara powstały książki i filmy, a nawet koszulki z wizerunkiem tego barona narkotykowego albo odwołujące się do popularności serialu.

d1jy65q

Podziel się opinią

Share

d1jy65q

d1jy65q