Trwa ładowanie...
03-04-2009 11:21

Prosto w twarz: Przedwczesny wytrysk nie istnieje!

Prosto w twarz: Przedwczesny wytrysk nie istnieje!Źródło: Jupiterimages
d4ahrqd
d4ahrqd

Prosto w twarz!

Dobra, sprawa jest prosta. I męska! Należy jak najszybciej obalić mit, który z uporem szaleńca lansują wściekłe feministki. Chodzi oczywiście o mit... przedwczesnego wytrysku!

Otóż nie ma czegoś takiego jak przedwczesny wytrysk! Proste?

Kiedy facet dochodzi, to dochodzi dokładnie na czas, wtedy kiedy chciał i miał dojść. To, że panienki nie dochodzą szybciej to tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcą!

Ja dochodzę szybko, niektóre dzieweczki nawet twierdzą, że ZA SZYBKO.

d4ahrqd

Problem polega na tym, że kobiety bardzo często nie wiedzą co mówią. To prawda! Oglądałem kiedyś program, w którym jakiś lekarz tłumaczył, że kobiecy mózg jest tak skonstruowany, że im więcej kobieta gada, tym mniej wie o czym!

Według mnie wcale nie dochodzę ZA SZYBKO. Szczerze uważam, że dochodzę ZA WOLNO. Bardzo chciałbym dochodzić jeszcze szybciej, żeby nie tracić czasu na tą całą grę wstępną i zmienianie pozycji co 3 sekundy.

Prosto w twarz!

Liczą się proste układy! Proste? Nie zauważyliście, że kobiety skomplikowały świat do tego stopnia, że nawet zaczęły nam mówić kiedy mamy dochodzić?

Przytoczę sytuację z własnego życia:

- Johny, jak mogłeś dojść tak szybko?! - Proste! W końcu po to się bzykamy tak? A ty co chciałaś zrobić? - Też dojść! - W takim razie wygrałem!

Ta sytuacja idealnie obrazuje komu bardziej zależy na dochodzeniu. Nic dodać nic ująć. Proste?

(JohnyMacho_)

d4ahrqd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ahrqd