Przegląd najlepszych zestawów lego. Będziesz chciał się nimi bawić razem z dzieckiem

Rozwijają kreatywność i można przy nich spędzić długie godziny. Klocki lego to ponadczasowa zabawka, na punkcie której wariują nie tylko dzieci. To zabawka, dzięki której możesz spędzić ze swoimi pociechami dużo czasu. Gwarantujemy, że przyłączy się cała rodzina. Wybraliśmy świetne zestawy dla chłopców, dziewczynek i dorosłych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klocki lego to przyjemny sposób na spędzanie czasu z dziećmi
Klocki lego to przyjemny sposób na spędzanie czasu z dziećmi (Adobe Stock)
WP

Świetna zabawa dla całej rodziny
Klocki lego to zabawka, na punkcie której wiele pokoleń ma wręcz obsesję. Te małe i niepozorne klocki potrafią inspirować nie tylko dzieci, ale i dorosłych. To zabawka, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale i rozwija wyobraźnię najmłodszych, angażując przy tym ich uwagę na wiele godzin. Bo klockami lego nie sposób jest się znudzić. Za każdym razem można ułożyć z nich coś zupełnie innego, w zależności od humoru i wizji. Wybraliśmy najlepsze zestawy dla chłopca i dziewczynki. To wspaniały podarunek dla malucha, bez względu na okazję.

Dla całej rodziny
Układanie klocków lego z całą rodziną to idealny pomysł na wieczorną lub weekendową rozrywkę w większym gronie. Lego zrelaksuje zarówno tych starszych, jak i młodszych. Rozłożone na podłodze klocki zachęcają do realizowania własnych wizji. Nam najbardziej spodobały się zestawy nawiązujące do świata fantasy, czyli seria Elves. Równie interesująca może być jednak seria City, dzięki której możesz z całą rodziną zaprojektować właśnie miasto. Męskiej części rodziny z kolei z pewnością spodobają się serie Technic i Mindstorms, dające możliwość zbudowania robotów i pojazdów, które często mogą stać się także sterowaną zabawką.

WP
Adobe Stock
Podziel się
WP

Dla dziewczynek
Małym dziewczynkom z pewnością spodobają się klocki nawiązujące do ich ulubionych bajek. Księżniczki czy postaci, które nasze pociechy znają z filmów, w formie figurek lego będą mogły przeżywać nowe przygody, w świecie wykreowanym przez nasze pociechy. Ariel, Kopciuszek czy bohaterowie filmu Frozen to dobrze znane dziewczynkom historie. Tym razem dziewczynka nie musi przyjmować wykreowanych przez pisarzy czy reżyserów historii bo wreszcie może wymyślić je samodzielnie.

WP

Dla chłopców
Idealnym podarunkiem dla chłopców, którzy interesują się technologią i samochodami, łodziami i ciężarówkami, są nawiązujące do tej tematyki klocki. Świetne zestawy z seri Technic umożliwią im zbudowanie danego modelu, a część z nich dodatkowo może być zdalnie sterowana. Zabawa nie kończy się więc na jego złożeniu. Model, którym można jeździć po całym pokoju, stanie się ulubioną zabawką dla małych chłopców, ale także dorosłych mężczyzn.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP