Trwa ładowanie...

Przepraszam, czy to już seks?

Przepraszam, czy to już seks?Źródło: Jupiterimages
d1wdfwl
d1wdfwl

Męskim okiem

* No i proszę - zaczęło się nie tak dawno od Billa Clintona i jego cygara, a teraz okazuje się, że znaczna większość amerykanów ma problemy z określeniem co już jest uprawianiem seksu, a co jeszcze seksem nie jest.*

Amerykańscy seksuolodzy biją na alarm: wśród Amerykanów pojęcie "uprawiania seksu" jest niebezpiecznie niejednoznaczne. Brandon Hill i jego koledzy z Instytutu Kinsley'a na Uniwersytecie Indiany przeprowadzili ostatnio ankietę, która miała zbadać jak duża jest to niejednoznaczność. Naukowcy zadzwonili do 486 losowo wybranych mieszkańców stanu Indiana w wieku 19 - 97 lat i zapytali ich o to, jakie zachowania seksualne można - a jakch nie można nazwać "uprawianiem seksu".

d1wdfwl

Ku zaskoczeniu badaczy nawet największa oczywistość, czyli pełny stosunek pochwowy, według pięć procent badanych nie jest "uprawianiem seksu". A już zwłaszcza, gdy nie doszło do ejakulacji (zgadza się z tym 11 procent badanych). 20 procent ankietowanych stwierdziło, że absolutnie nie można uznać za "uprawianie seksu" igraszek analnych. Jeszcze więcej, bo aż 30 procent, stwierdziło kategorycznie, że nie są "uprawianiem seksu" pieszczoty oralne.

ZOBACZ TAKŻE:

* Wszystko o seksie Podróż dla każdego Łagodzi obyczaje * Co z tego wynika? Przede wszystkim - jak alarmują naukowcy - rozbieżności mogą mieć znaczny wpływ na rozprzestrzenianie się i leczenie chorób wenerycznych. Jeśli bowiem lekarz zapyta pacjenta o ilość partnerów seksualnych - ten może nie uwzględnić takich, z którymi we własnym mniemaniu nie uprawiał seksu.

No ale w czym tu się dziwić Amerykanom, skoro - jak wspomnieliśmy już na wstępie - nawet ich własny prezydent nie bardzo wiedział swego czasu, czy uprawiał, czy nie uprawiał seksu ze swoją asystentką. Skoro przykład idzie z góry, to zeznania Clintona mogły jeszcze pogłębić mętlik w głowach przeciętnych obywateli.

Swoją drogą ciekawi nas, co Waszym zdaniem szanowni Czytelnicy jest lub nie jest "uprawianiem seksu". No bo na przykład - czy kiedy dwie osoby oddziela od siebie gumowa membrana, to tak naprawdę są one razem, czy osobno?

_ (menonwaves)_

d1wdfwl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wdfwl