Trwa ładowanie...
25-01-2007 15:38

Przeprawa przez damską bieliznę

Przeprawa przez damską bieliznę
d4bkqpc
d4bkqpc

Poznałeś tą jedną, jedyną, wymarzoną. Albo nie, inny scenariusz – spotkałeś tę następną z kolejnych. Obojętnie czy to partnerka na całe życie, czy tylko następna przygoda, zawsze, w każdym związku, dojść musi do momentu kiedy to ona pozwoli ci na więcej. Kiedy będziesz mógł zedrzeć z niej te wszystkie fatałaszki i sprawdzić, jak bardzo jesteście do siebie dopasowani.

Żaden normalny facet nie ma nic przeciwko takiej chwili, prawda? Jesteśmy gotowi przyjąć całą tę tajemnice, jaka w niej drzemie, nie mamy nic przeciwko temu by trochę się spocić i pokazać że trafiła na wyjątkowego faceta. W czym więc problem? I czy jakikolwiek, poza dobraniem odpowiedniej lokalizacji na taki akt, jest?

Okazuje się i owszem. Nie zawsze zrzucanie szmatek i obnażanie wdzięków wyglądać musi jak scena w prężnej produkcji o erotycznym podtekście. Nie zawsze nasza partnerka okazuje się mistrzynią w striptizie. Pomijając już ryzyko, że odsłonięte wdzięki mogą odbiegać od naszego o nich wyobrażenia, czasem musimy partnerce pomóc się rozebrać. A wtedy okazać się może, że to zadanie, to wcale nie taka „bułka z masłem”, bo....

* ZOBACZ JAK SZYBKO ROZEBRAĆ KOBIETĘ? >>ZOBACZ JAK SZYBKO ROZEBRAĆ KOBIETĘ? >>*

d4bkqpc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bkqpc