Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
buty na slub

Przygotowania do ślubu - zacznij je wcześniej!

Przygotowania do ślubu to kilka miesięcy podejmowania ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór zaproszenia. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto określić, czym należy się kierować, aby zamówiona papeteria ślubna była strzałem w dziesiątkę.
Share
Przygotowania do ślubu - zacznij je wcześniej!
Źródło: Materiały prasowe
dfwvpc4

Wybór zaproszenia nie jest błahostką, którą można umieścić na końcu listy rzeczy do zrobienia przed ceremonią. Nie jest to zwykły kartonik, kawałek papieru z garścią informacji na temat planowanej uroczystości. Wiele mówi ono o młodej parze i jest wizytówką mającego się odbyć wesela. Dlatego należy zamówić je najpóźniej 3-4 miesiące przed dniem ślubu, ale przygotowania do zapraszania lepiej zacząć jeszcze wcześniej. Dzięki temu można zyskać trochę czasu na weryfikację ofert na rynku, na ustalanie szczegółów oraz na wydruki próbne. Na wszelki wypadek lepiej zaopatrzyć się w większą liczbę zaproszeń. Należy też mieć świadomość, że wybór zaproszenia nie powinien być przypadkowy.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ślubne zaproszenia a styl ceremonii i wesela

W dzisiejszych czasach organizacja zarówno ceremonii zaślubin, jak i wesela to skomplikowany proces twórczy, który coraz częściej koncentruje się wokół jednego motywu przewodniego. Jest on obecny w dekoracjach auta, kościoła, wystroju sali weselnej. Panna młoda kieruje się nim, wybierając suknię ślubną i bukiet.
Bardzo często młode pary decydują się na wybór stylu romantycznego. Zaproszenie na taki ślub warto wzbogacić miłosnym wierszem znanego wieszcza i ozdobić romantycznymi wzorami lub rysunkami kwiatów – różami, frezjami lub gardeniami.
Prawie każdy chociaż raz w życiu chciałby poczuć się jak gwiazda firmowa; nie lada okazją do tego staje się własny ślub i wesele. Na takiej uroczystości nie powinno więc zabraknąć czerwonego dywanu. Hollywoodzki blichtr powinien być obecny też w zaproszeniach, np. zainspirowanych plakatem ulubionego filmu (np.

„Przeminęło z Wiatrem”), dodatkowo do koperty można wsypać garść konfetti.

dfwvpc4

Młoda para, która stara się dbać o ochronę środowiska i interesuje się tą tematyką, może zdecydować się na ślub w stylu ekologicznym. Zaproszenie w ogrodzie botanicznym czy na łonie natury może być wykonane na papierze pochodzącym z recyclingu z ozdobami z tektury. Jest to trend, na który decyduje się w ostatnim czasie wiele par, dlatego znalezienie takiego zaproszenia nie powinno stanowić problemu.
Nie można zapomnieć o stylu rustykalnym, z którym na dobre „zaprzyjaźniły” się osoby na co dzień zajmujące się organizacją uroczystości weselnych. Z reguły decydują się na niego zakochani z dużych miast,

dfwvpc4

Podziel się opinią

Share
dfwvpc4
dfwvpc4