Trwa ładowanie...
d2lxiq7
Technologie

QNAP NMP-1000 - multimedialny kombajn z nowymi funkcjami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
QNAP NMP-1000 - multimedialny kombajn z nowymi funkcjami
(Jupiterimages)
d2lxiq7

* NMP-1000 łączy funkcje sieciowego odtwarzacza multimedialnego oraz dysku sieciowego i umożliwia odtwarzanie plików multimedialnych na domowym sprzęcie audio-wideo z zachowaniem bardzo dobrej jakości.*

Stanowi propozycję dla wszystkich miłośników cyfrowych mediów, którzy do tej pory stali przed dylematem, gdzie najlepiej składować swoje filmy, zdjęcia oraz muzykę, by były one dostępne dla wszystkich domowników i jednocześnie nie było problemów z ich odtwarzaniem. Teraz urządzenie QNAP NMP-1000 dostępne jest na polskim rynku w cenie 999 PLN brutto.

Najnowsze oprogramowanie zainstalowane w NMP-1000 wzbogaca urządzenie o wiele nowych funkcji oraz rozbudowuje dostępne możliwości. Po podłączeniu odtwarzacza do Internetu otrzymujemy m.in. dostęp do najnowszych zapowiedzi filmowych przygotowywanych przez serwis firmy Apple i dostępnych w jakości HD.

d2lxiq7

Co więcej, istnieje także możliwość słuchania tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, nadających w systemie SHOUTcast. Oprogramowanie NMP-1000 posiada kilkaset predefiniowanych rozgłośni, można dodawać także własne i tworzyć wygodne listy z ulubionymi stacjami.

Dostęp do Internetu otwiera kolejne możliwości - sprawdzanie na ekranie telewizora prognozy pogody dla wybranej lokalizacji, a także dostęp do mapy satelitarnej danego obszaru czytaj więcej na tech.wp.pl

d2lxiq7

Podziel się opinią

Share
d2lxiq7
d2lxiq7