Trwa ładowanie...
sprzęt

QNAP NMP-1000 - multimedialny kombajn z nowymi funkcjami

Share
QNAP NMP-1000 - multimedialny kombajn z nowymi funkcjami
Źródło: Jupiterimages
d4p9hvn

NMP-1000 łączy funkcje sieciowego odtwarzacza multimedialnego oraz dysku sieciowego i umożliwia odtwarzanie plików multimedialnych na domowym sprzęcie audio-wideo z zachowaniem bardzo dobrej jakości.

Stanowi propozycję dla wszystkich miłośników cyfrowych mediów, którzy do tej pory stali przed dylematem, gdzie najlepiej składować swoje filmy, zdjęcia oraz muzykę, by były one dostępne dla wszystkich domowników i jednocześnie nie było problemów z ich odtwarzaniem. Teraz urządzenie QNAP NMP-1000 dostępne jest na polskim rynku w cenie 999 PLN brutto.

Najnowsze oprogramowanie zainstalowane w NMP-1000 wzbogaca urządzenie o wiele nowych funkcji oraz rozbudowuje dostępne możliwości. Po podłączeniu odtwarzacza do Internetu otrzymujemy m.in. dostęp do najnowszych zapowiedzi filmowych przygotowywanych przez serwis firmy Apple i dostępnych w jakości HD.

Co więcej, istnieje także możliwość słuchania tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, nadających w systemie SHOUTcast. Oprogramowanie NMP-1000 posiada kilkaset predefiniowanych rozgłośni, można dodawać także własne i tworzyć wygodne listy z ulubionymi stacjami.

Dostęp do Internetu otwiera kolejne możliwości - sprawdzanie na ekranie telewizora prognozy pogody dla wybranej lokalizacji, a także dostęp do mapy satelitarnej danego obszaru czytaj więcej na tech.wp.pl

d4p9hvn

Podziel się opinią

Share
d4p9hvn
d4p9hvn