Trwa ładowanie...
d384s07

Quantum - nowy odtwarzacz Apollo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quantum - nowy odtwarzacz Apollo
(IDG)
d384s07

Do sprzedaży trafił przenośny odtwarzacz plików multimedialnych Apollo Quantum. Urządzenie wyposażone w 3-calowy ekran LCD umożliwia między innymi odtwarzanie filmów z napisami w formacie SRT. Dostęp do poszczególnych elementów interfejsu i plików ułatwia trackball.

Firma Apollo Electronics wzbogaciła swą ofertę o przenośny odtwarzacz plików multimedialnych. Urządzenie o nazwie Apollo Quantum (AP-960) jest wyposażone w 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 220x176 pikseli.

Zapewnia możliwość odtwarzania plików dźwiękowych w formacie MP3, FLAC i APE, pozwala przeglądać pliki graficzne JPG, BMP i GIF oraz wyświetla teksty zapisane w formacie TXT. Godna odnotowania jest także obsługa formatów wideo, wśród których znalazły się DivX, XviD, RMVB, MP4 i 3GP. Co ciekawe filmom mogą towarzyszyć napisy w formacie SRT.

Prezentowany produkt może też pełnić rolę radia FM i cyfrowego dyktafonu. Do przechowywania danych wykorzystywana jest wbudowana pamięć o pojemności 2 lub 4 GB, w zależności od wybranej wersji. czytaj więcej na tech.wp.pl

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07