Trwa ładowanie...
10-06-2013 09:25

Recenzje laureatów konkursu "Wygraj golarkę"

Share
Recenzje laureatów konkursu "Wygraj golarkę"Źródło: Braun
d1avu2x

Laureaci konkursu "Wygraj golarkę" dostali do testów 7 golarek Braun z Serii 5 z technologią FlexMotionTec. Każdy z nich został poproszony o napisanie krótkiej recenzję golarki. Poniżej przedstawiamy opinie laureatów. Sprawdźcie, czy czy udało im się "gładko" przejść od jednorazówek do elektrycznego golenia.

Krzysztof S., Warszawa

Tak się zatraciłem w tym goleniu, że zapomniałem o Bożym świecie.

Co do golarki - świetny sprzęt. Mucha nie siada bo zanim usiądzie zdycha z wrażenia. Zalety - poręczna, dokładna, łatwa w obsłudze, fajny design, wygodnie leży w ręku, co daje pewność wykonywanych nią "operacji".

d1avu2x

P.S.
Bardzo dobrze wkomponowała się w moja łazienkę!

Maciej C., Toruń

Maszynka jest rewelacyjna,goli szybko i precyzyjnie. Goli dokładnie nawet w trudno dostępnych miejscach. Jestem bardzo zadowolony.
Jeżeli chodzi o ładowanie to nie musiałem jej jeszcze ani razu ładować choć golę się kilka razy w tygodniu. Wynika z tego ,że akumulator jest bardzo wydajny.

Co do czyszczenia to nie stwarza ono żadnego problemu, ale trzeba zwrócić szczególną uwagę,aby zatrzaski z obydwu stron zaskoczyły.
Bardzo spodobał mi się również pomysł z ruchomą głowicą.

Marcin W., Słupsk

Wiem, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale tym razem będę musiał to uczynić, może nie dlatego, że maszynka jest zła, bo nie jest, ale po prostu spodziewałem się trochę więcej.

d1avu2x

Zacznę jednak od plusów. Przede wszystkim wygląd. Jeśli chodzi o design, to muszę przyznać, że powala swoim futuryzmem. Wybitnie kojarzy mi się ze statkami kosmicznymi lub nowoczesnymi samochodami ze stajni Ferrari czy Lamborghini, co dodatkowo podkreśla jej kolor.

Jeśli chodzi o samo golenie. Bardzo dobrze goli krótki zarost, natomiast golenie tego już trochę dłuższego nastręcza pewne komplikacje – maszynka po prostu strasznie rozbryzguje włoski, a przy tym jest dość głośna.

To chyba najgorsza cecha golarki – jest zdecydowanie za głośna przy goleniu dłuższego zarostu, co przeszkadza szczególnie rano. Jeśli chodzi o dokładność golenia – jestem na plus!

Andrzej Z., Warszawa

Maszynkę Braun testowałem od ponad dwóch tygodni.

d1avu2x

Oglądając reklamy w TV zastanawiałem się jak oni to robią,że skóra twarzy jest tak dokładnie ogolona, nie do końca wierzyłem, że jest to możliwe przy użyciu golarki elektrycznej. Moje zaskoczenie (pozytywne), maszynka goli dokładnie, nawet w trudno dostępnych miejscach, kontury twarzy, szyja, okolice nosa,nie podrażnia skóry.

Czas golenia jest krótszy w porównaniu z maszynkami tradycyjnymi, kolejna zaleta to cicha praca i chyba największa zaleta i zaskoczenie to wytrzymałość baterii, od początku stosowania (ponad 2tyg.) maszynka działa na pierwszym ładowaniu!!

Podsumowując: maszynka spełnia swoje zadanie w 100% ergonomia zachowana ładny wygląd pomaga w zachowaniu codziennej higieny twarzy, jest bardzo pomocna szczególnie dla mnie, osoby niepełnosprawnej ruchowo, która dotychczas prócz maszynki tradycyjnej, musiała stosować również plastry.

Michał G., Rumia

Używam golarek elektrycznych od około 10 lat i miałem okazję korzystać z bardzo różnych rozwiązań. Ostatnio używany przeze mnie Braun jest inny, choćby dlatego, że po raz pierwszy sam miałem ochotę się ogolić, a nie tylko słysząc: „ogól się kochanie, trzydniowy zarost jest sexy, ale idziesz do pracy”.

d1avu2x

Do tego - po raz pierwszy - nie czułem dyskomfortu związanego z goleniem nawet dłuższego, zarostu. Po pierwszym ogoleniu moją nową maszynką, przez dobre kilka minut nie mogłem uwierzyć, że golenie elektryczne może być tak skuteczne. Nie tylko ja nie mogłem uwierzyć, ale także kilka zaprzyjaźnionych Pań. Na te bardzo dobre wrażenia składają się zarówno praca maszynki i skuteczność golenia, jak i jego szybkość.

Łukasz L., Elbląg

Golarka Braun serii 5 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Na pierwszy rzut oka po wyjęciu z opakowania zwróciłem uwagę na eleganckie wzornictwo, na prawdę ładnie się prezentuje. Najważniejsze jednak jest działanie i tutaj kolejny plus, gdyż goli bardzo dokładnie i szybko. Mam delikatną skórę, a pomimo tego nie odczuwam żadnych podrażnień po goleniu. Także ruchoma głowica świetnie się sprawdza, dobrze dostosowuje się do krzywizny brody co jest całkiem wygodne, a bateria wystarcza na długi czas.

Na prawdę bardzo udany model, mogę śmiało polecić wszystkim oczekującym wysokiej jakości sprzętu.

Remigiusz P., Gdańsk

Golarka jest fenomenalna! Pomijając fakt, że wygląda odlotowo, goli naprawdę dokładnie! Byłem bardzo ciekawy efektu golenia tą golarką, ponieważ mam bardzo twardy zarost i z reguły jeden wkład wielokrotnego użytku do zwykłej maszynki starcza mi na 3-4 golenia. Nie wspomnę, że zwykłą maszynką golę się ponad pół godziny. Braunem ogoliłem się naprawdę bardzo dokładnie w mniej niż 15 minut. Serdecznie polecam wszystkim, którzy jeszcze męczą się z żyletkami!

d1avu2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1avu2x