Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Recydywista na wieżowcach

Share
Recydywista na wieżowcach
Źródło: AFP
d2o0hjr

Alain Robert to bez wątpienia facet jakich mało. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest chyba jedynym takim gościem na świecie, który wspina się na kolosalnie wielkie budynki. Nosi przydomek Spider-Man i pasuje on do niego jak żaden.

 (fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

Jego strategia jest prosta – wspina się na budynek nie używając zabezpieczenia, a potem czeka tylko, aż zostanie zgarnięty przez policję, i w najlepszym wypadku po kilku godzinach zostanie wypuszczony. Ten człowiek jest znany na całym świecie, a jego upodobania w szczególności są znane przez służby porządku publicznego.

d2o0hjr

ZOBACZ WYCZYNY CZŁOWIEKA PAJĄKA >>
Podczas wieloletniej praktyki w jego dorobku znajduje się ponad 70 wieżowców, a w śród nich takie giganty jak Sears Tower (110 pięter i 443 metry wysokości), Cheung Kong Centre, mierzący 293 metry wieżowiec w Hongkongu oraz 140-metrowy Hotel Marriott w Warszawie. Ten nadzwyczajny człowiek był aresztowany ponad 40 razy, a niekiedy w krajach, które surowo karzą takich przestępców został dotkliwie pobity. Nic jednak nie przestraszyło człowieka pająka i do dzisiaj zalicza kolejne budowle. Jak sam mówi, to uzależnienia, które ma w genach.

d2o0hjr

Podziel się opinią

Share
d2o0hjr
d2o0hjr