Trwa ładowanie...

Relacja z wręczenia nagrody TOPolki 2011 Dorocie Gardias

Share
Relacja z wręczenia nagrody TOPolki 2011 Dorocie Gardias
Źródło: wp.pl
d4ah6aa

31 lipca odbyło się w warszawskiej siedzibie Wirtualnej Polski spotkanie z Dorotą Gardias, w celu wręczenia jej nagrody za zajęcie 2 miejsca w plebiscycie serwisu Facet.wp.pl - TOPolki 2011.

Dorota wyglądała olśniewająco. Widząc ją nikt nie miał wątpliwości, dlaczego internauci tak bardzo chcieli, żeby wygrała. Laureatkę przywitał prezes Wirtualnej Polski – Grzegorz Tomasiak, dyrektor programowy Stanisław Ulicki oraz kierownik Zespołu Serwisów Męskich Łukasz Jurczak.

(fot. wp.pl)

d4ah6aa

Po chwili swobodnej rozmowy prezes Wirtualnej Polski wręczył pani Gardias kwiaty i pogratulował jej zdobytego tytułu, imponującą ilością głosów – 60 tysięcy. Następnie Stanisław Ulicki uhonorował Dorotę dyplomem plebiscytu TOPolki 2011. Relację z wręczenia można obejrzeć poniżej.

Po utytułowaniu TOPolki, Dorota posiedziała ze wszystkimi godzinę, wypiła kawę i rozmawiała o plebiscycie. Kiedy dowiedziała się, że jej rywalką była między innymi Magdalena Mielcarz, powiedziała, że jest pod wrażeniem, jak wysoki był poziom rankingu. „Przecież pani Mielcarz to piękna kobieta, a fakt, że znalazłam się w takim gronie jest dla mnie tym większym wyróżnieniem”- dodała Dorota.

(fot. wp.pl)

d4ah6aa

Po kawie laureatka zgodziła się jeszcze na wywiad i chętnie odpowiadała na pytania. Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Zapraszamy do śledzenia aktualnego rankingu ** i głosowania na swoje faworytki!

Magda Mielcarz podczas wręczenia TOPolki 2011

[

]( http://facet.wp.pl/wreczenie-topolki-2011-6002205560267905g )

d4ah6aa

Podziel się opinią

Share
d4ah6aa
d4ah6aa