Trwa ładowanie...
dxwu689
Forma

Remy Bonjarsky - King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remy Bonjarsky - King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku
(mat.pras./KOK World GP)
dxwu689

Holenderskiego trzykrotnego mistrza K-1 World Grand Prix, Remy Bonjasky'ego nie trzeba przedstawiać fanom Kickboxingu i Muay Thai. Właśnie ten znany na całym świecie zawodnik będzie gościem honorowym gali KOK World GP 2014 In Gdansk, która 17-go października br. odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku.

To będzie najważniejsze wydarzenie tak zwanych formuł stójkowych w Europie i Polsce i tym bardziej warto się na nie wybrać, jeśli poleca je tak znamienita postać. Remy tam będzie i was nie może tam zabraknąć!

38-letni Remy Kenneth Bonjasky nazywany „Latającym Gentelmanem” to żywa legenda formuły K-1. Urodzony w Paramaribo w Surinamie, holenderski mistrz stoczył blisko 100 pojedynków z których 78 wygrał w tym te najważniejsze dające mu zwycięstwa w turniejach K-1 w 2003, 2004 i 2008 roku. W ostatnim pojedynku w karierze w marcu tego roku wygrał z odwiecznym rywalem, byłą gwiazdą Pride i UFC – Mirko „Cro Copem” Filipovicem z Chorwacji. To wspaniałe, iż poleca KOK World GP i zaszyci go swoją obecnością!

dxwu689

Gala w Gdańsku to nie tylko sportowe emocje ale także wielkie widowisko. Gorąca atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca, gdy do boju wyjdą największe postacie polskiego Kickboxingu: Tomasz Makowski, Mariusz Cieśliński czy Piotr Kobylański. Emocje wznieci też turniej wagi ciężkiej, który z uwagą będzie obserwował cały świat i Remy Bonjasky. Nie może i was tam zabraknąć!

Bilety w www.eBilet.pl i www.eventim.pl

dxwu689

Podziel się opinią

Share
dxwu689
dxwu689