Trwa ładowanie...
d32h5il

Robert Lewandowski i Gillette kończą współpracę

Marka Gillette, zarządzana przez grupę kapitałową Procter & Gamle, postanowiła zakończyć współpracę z reprezentantem Polski w piłce nożnej Robertem Lewandowskim. Trwała ona od 2011 roku aż do dziś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Fot: WP.PL)
d32h5il

O zakończeniu współpracy mówiło się od kilku tygodni. Głównym powodem do plotek i gdybań był sam Lewandowski, który publicznie pokazywał się z zarostem. Logicznie rzecz biorąc, to byłoby wbrew kontraktowi z Gillette. Ostatnio trafiają też doniesienia, że umowa nie obowiązuje już od lipca.

Obie strony wypowiadały się na temat sprawy w dość lakoniczny sposób. Tomasz Zawiślak, który pracuje dla polskiego napastnika, wypowiadał się następująco: - Jeśli chodzi o kontrakt sytuacja pozwala na to, żeby Robert wyglądał tak jak się z tym na dzisiaj dobrze czuje.

Z drugiej strony marka Gillette chwaliła dotychczasową pracę z "Lewym". - Marka Gillette bardzo wysoko ceni długoletnią, bliską współpracę z p. Robertem Lewandowskim. Jesteśmy pełni podziwu dla jego talentu i osobowości - powiedziała Małgorzata Mejer, manager ds. komunikacji korporacyjnej Procter & Gamble w Europie Centralnej.

d32h5il

Na mocy umowy z Gillette Lewandowski zarabiał rocznie milion złotych. Polski piłkarz współpracuje jeszcze z takimi markami jak O'Shee, Huawei, Head & Shoulders i Vistula. Od maja obowiązuje go też umowa z Lagardère Sports - agencja będzie wykorzystywać jego wizerunek poza Polską. Od października 2017 roku działa też dom mediowy RL Media, w którym udziały ma firma popularnego "Lewego".

d32h5il

Podziel się opinią

Share

d32h5il

d32h5il