Trwa ładowanie...
d38n1og
Materiał Partnera
Seks

Rola seksu w naszym życiu. 4 niezaprzeczalne wartości jakie daje

Seks to nie tylko zaspokojenie żądzy czy potrzeb biologicznych. Nie chodzi w nim również jedynie o prokreację czy osiągnięcie przyjemności. Ta najbardziej intymna aktywność działa kojąco na sferę naszych emocji i może być ratunkiem dla związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rola seksu w naszym życiu. 4 niezaprzeczalne wartości jakie daje
(123RF)
d38n1og

Zbliża
Zbliżenie dwojga ludzi to wzajemne zaproszenie się do światów dostępnych dla bardzo wąskiego grona. Jeśli już dochodzi do kontaktu intymnego, oznacza to najwyższą formę zaufania, a także poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to sprzyja kontaktom cielesnym, a dotyk dwojga ludzi to coś, bez czego w dłuższym okresie wariujemy.

Rozładowuje napięcie
Codzienny stres jest równie zabójczym problemem jak smog. Oprócz rozładowywania codziennych napięć emocjonalnych należy również zadbać o sferę fizjologiczną. Najlepszym sposobem na pozbycie się napięcia, jest seks z osobą, którą darzymy najgłębszym uczuciem.

Cementuje związek
Po około dwóch tygodniach od ostatniego stosunku zanika w organizmie ludzkim produkcja oksytocyny, czyli hormonu miłości. Wytwarzany jest on podczas intymnych zbliżeń. Zatem skuteczną metodą na poprawienie więzi z partnerem, jest uprawianie seksu. Dużej ilości seksu.

d38n1og

Odpręża
Umówmy się – hobby daje radość i satysfakcję. Tak jak urlop czy regeneracja mentalna w otoczeniu bliskich. Jednak nic nie odpręża lepiej niż seks. Intymny nastrój, wzajemne oddanie podczas gry wstępnej i całkowite poświęcenie się sobie nawzajem, gdy już zrzucicie ubrania. Nic cię lepiej nie nastroi na kolejny dzień.

Aby dowiedzieć się więcej jak wzmocnić swoje doznania podczas seksu i poznać tricki, które zaskoczą twoją partnerkę zajrzyj na siekojarzy.pl.

d38n1og

Podziel się opinią

Share
d38n1og
d38n1og