Trwa ładowanie...
ycipk-2zo6jj
Materiał Partnera
Seks

Rola seksu w naszym życiu. 4 niezaprzeczalne wartości jakie daje

Seks to nie tylko zaspokojenie żądzy czy potrzeb biologicznych. Nie chodzi w nim również jedynie o prokreację czy osiągnięcie przyjemności. Ta najbardziej intymna aktywność działa kojąco na sferę naszych emocji i może być ratunkiem dla związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rola seksu w naszym życiu. 4 niezaprzeczalne wartości jakie daje
(123RF)
ycipk-2zo6jj

Zbliża
Zbliżenie dwojga ludzi to wzajemne zaproszenie się do światów dostępnych dla bardzo wąskiego grona. Jeśli już dochodzi do kontaktu intymnego, oznacza to najwyższą formę zaufania, a także poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to sprzyja kontaktom cielesnym, a dotyk dwojga ludzi to coś, bez czego w dłuższym okresie wariujemy.

Rozładowuje napięcie
Codzienny stres jest równie zabójczym problemem jak smog. Oprócz rozładowywania codziennych napięć emocjonalnych należy również zadbać o sferę fizjologiczną. Najlepszym sposobem na pozbycie się napięcia, jest seks z osobą, którą darzymy najgłębszym uczuciem.

Cementuje związek
Po około dwóch tygodniach od ostatniego stosunku zanika w organizmie ludzkim produkcja oksytocyny, czyli hormonu miłości. Wytwarzany jest on podczas intymnych zbliżeń. Zatem skuteczną metodą na poprawienie więzi z partnerem, jest uprawianie seksu. Dużej ilości seksu.

ycipk-2zo6jj

Odpręża
Umówmy się – hobby daje radość i satysfakcję. Tak jak urlop czy regeneracja mentalna w otoczeniu bliskich. Jednak nic nie odpręża lepiej niż seks. Intymny nastrój, wzajemne oddanie podczas gry wstępnej i całkowite poświęcenie się sobie nawzajem, gdy już zrzucicie ubrania. Nic cię lepiej nie nastroi na kolejny dzień.

Aby dowiedzieć się więcej jak wzmocnić swoje doznania podczas seksu i poznać tricki, które zaskoczą twoją partnerkę zajrzyj na siekojarzy.pl.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2zo6jj

ycipk-2zo6jj
ycipk-2zo6jj