Trwa ładowanie...
Dziewczyny

Rosjanie wybrali Miss Moskwy. Piękna?

Share
Rosjanie wybrali Miss Moskwy. Piękna?
Źródło: Twitter
d1nx08d

Nie da się ukryć, że werdykt właściwie każdego konkursu piękności i wyborów Miss - czy to lokalnej, czy międzynarodowej - wzbudza zażartą dyskusję zwolenników i przeciwników wybranej królowej piękności. Co ciekawe, często mało dyskusyjne "ładne" zwyciężczynie są szybko zapominane, a o naprawdę kuriozalnych "misskach" jeszcze długo się pamięta. Czy konkurs Miss Moskwy 2014 będzie można zaliczyć do tej drugiej kategorii? Wiele na to wskazuje, bo zwyciężczyni spełnia wszelkie kryteria.

Podobno o gustach się nie dyskutuje, a piękno często skrywa się w oku patrzącego - co do tej drugiej kwestii nie ma wątpliwości, jeśli spojrzeć na świeżo upieczoną Miss Moskwy. Została nią 18-letnia baletnica Irina Aleksiejewa, posiadaczka dość oryginalnych rysów twarzy i mocnej szczęki. Przyznanie tytułu najpiękniejszej moskwianki posiadaczce tak oryginalnej urody już spotkało się z falą krytyki, a komentarze o treści "no comment" należą do najbardziej łaskawych. I choć konkursy piękności na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z polityką, w internecie można znaleźć zestawienia nawiązujące do konfliktu rosyjsko-ukraińskiego (zestawienie Miss Kijowa-Miss Moskwy).

Miss Kijowa - Miss Moskwy). (fot. Twitter)

d1nx08d

Choć na zdjęciach z finału konkursu najwięcej uwagi przykuwa oczywiście twarz Miss (której można sporo zarzucić), możliwe, że jury ujęła na żywo, prezentując swoje inne - tym razem bardziej oczywiste - atuty. Chodzi przede wszystkim o sylwetkę. Jako aktywna zawodowo baletnica Irina rzeczywiście może pochwalić się harmonijnym, wysportowanym i ładnie wymodelowanym ciałem. Może dlatego pokonała wszystkie z 27 konkurentek? Jej wymiary to 85-60-90. Miss ma 176 cm wzrostu.

(fot. Twitter)

Sądzimy, że to właśnie dzięki wzrostowi oraz sylwetce zwyciężczyni (oprócz pracy jako baletnica) zajmuje się również modelingiem. Oprócz tego Aleksiejewa studiuje także pedagogikę baletu w Instytucie Sztuki Współczesnej. To nie pierwszy tytuł, który zdobyła - wcześniej została mistrzynią Moskwy w tańcu akrobatycznym. Jej życiowe kredo brzmi: "Zawsze wierna sobie i swoim zasadom. Realizacja wyznaczonych celów to podstawa". Sama przyznaje, że o tytule królowej piękności marzyła od dziecka. Trzeba przyznać, że było to śmiałe marzenie...

d1nx08d

Wybór moskiewskiego jury staje się w pewien sposób zrozumiały, jeśli spojrzeć, kto zasiadał w komisji. Jego przewodniczącym był Aleksandr Owieczkin, trzykrotny mistrz świata w hokeju, nota bene posiadacz dość ciekawego wizualnie uzębienia. Może to właśnie dzięki niemu jury spojrzało na urodę twarzy Aleksiejewej łaskawym okiem?

Aleksandr Owieczkin(fot. Twitter)

Wybory Miss Moskwy odbyły się już po raz osiemnasty. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Moskwa - najlepsze miasto na świecie".

KP/PFi, facet.wp.pl

d1nx08d

Podziel się opinią

Share
d1nx08d
d1nx08d