Trwa ładowanie...

Rozalia Macewicz - wywiad przed finałem Miss Universe 2011

Rozalia Macewicz - wywiad przed finałem Miss Universe 2011Źródło: info. prasowa/fot. Albert Pabianek
d1pv7rz
d1pv7rz

12 września 2011r. w Sao Paulo spotka się 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata aby rywalizować o koronę Miss Universe. Diamentowa korona i wszelkie honory Miss Universe należą do Meksykanki Ximeny Navarrete. Polskę będzie reprezentowała Rozalia Mancewicz z którą udało nam się porozmawiać...

Czym jest konkurs Miss Universe?
To najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie, który po raz pierwszy odbył się w 1952 roku w Long Beach, Kalifornia. W 1996 roku pieczę nad organizacją wydarzenia przejął Donald Trump. Pierwszą Miss Universe została Armi Kuusela z Finlandii. Polki otarły się o podium zaledwie 3 razy – Alicja Bobrowska (4. vicemiss - 1958r.), Brygida Bziukiewicz (3. vicemiss - 1986r.) i Joanna Gapińska (3. vicemiss - 1989r.).

Zapraszamy na rozmowę z Miss Polonia 2011 Rozalią Mancewicz, która 21 sierpnia wylatuje do Brazylii aby przez blisko miesiąc przygotowywać się do finału Miss Universe.

1. Jakie emocje odczuwa przed finałem Miss Universe Rozalia Mancewicz?
Z pewnością stres lecz również podekscytowanie i radość z możliwości reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej.

2. Czy obserwowałaś jakie kandydatki wezmą udział w najważniejszych wyborach piękności na świecie i czy podejrzewasz, które z nich mogą znaleźć się w czołówce?
Zdjęcia wszystkich kandydatek prezentowane są na oficjalnej stronie konkursu. Muszę przyznać, że przyszło mi konkurować z prawdziwymi pięknościami. Każdego roku latynoski są w czołówce i uważam, że w tym roku będzie podobnie.

Kolejne pytania do Miss Polonia kliknij tutaj >>

Kolejne pytania do Miss Polonia kliknij tutaj >>

Materiały związane z Rozalią Mancewicz:

- Kulisy konkursu Miss Polonia 2010

źródło:
zdjęcia: info. prasowa fot. Albert Pabianek
wideo: 2010misspolonia, oficjalny kanał Miss Polonia

d1pv7rz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pv7rz