Trwa ładowanie...
d384s07

Rozkręć dobrą imprezę. Przyda ci się kilka drobiazgów

Duża doza humoru to podstawa każdej udanej imprezy. W dobrym towarzystwie słowo kicz nie istnieje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kilka drobnych elementów może tylko poprawić zabawę
Kilka drobnych elementów może tylko poprawić zabawę (WP.PL)
d384s07

Aby impreza się udała, potrzebne jest oczywiście oczywiście doborowe towarzystwo. Warto jednak wyposażyć się także w dodatkowe gadżety, które zaimponują gościom i dodatkowo ich rozbawią. Liczy się każdy detal.

Trzeba zacząć od tego, że porządnego organizatora każdy zobaczy z daleka. W tym pomoże specjalny "uniform".
Rozkręć dobrą imprezę. Przyda ci się kilka drobiazgów

Jeśli kwestie podstawowe mamy już rozwiązane, pora wziąć się za resztę. Dobra impreza to również dobre drinki. A te z kolei potrzebują odpowiedniego podania. Liczy się tu zarówno szkło, jak i dodatki w postaci lodu. Zwykłe kostki to już przeżytek. Teraz można nadawać im przeróżne kształty.

Na porządnej imprezie trzeba zapewnić też dobrą muzykę. Wcale nie potrzeba do tego drogiego sprzętu, a wystarczy smartfon i przenośny głośnik na bluetooth. Choć i te potrafią kosztować sporo. Warto jednak wydać więcej jeśli zależy nam na szczególnie dobrej jakości dźwięku i połączenia. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę wygląd. Estetyczny głośnik może posłużyć jako dekoracja.

d384s07

Godną uwagi propozycją jest tu głośnik Bluetooth Apple Beats Pill Plus. Jak zapewnia producent, brzmi równie dobrze, jak wygląda.

Tańszym rozwiązaniem będzie głośnik bazooka. Nie można mu odmówić imprezowego wyglądu. To urządzenie ma zapewnić czysty dźwięk zarówno w domu, jak i w plenerze.

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07