Trwa ładowanie...
dxwu689

Rozwiń w sobie nowe hobby. Męskie zabawki, na których punkcie oszalejesz

Wiosna i lato to idealny moment, żeby rozwinąć nowe pasje. Wybraliśmy zabawki dla dużych chłopców, którzy lubią próbować nowych rzeczy i pracować nad swoim rozwojem. Zobacz najfajniejsze drony, smartwatch'e i zabawki, których pozazdroszczą ci kumple.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najwyższy czas rozwinąć nowe zainteresowania
Najwyższy czas rozwinąć nowe zainteresowania (Materiały prasowe)
dxwu689

Deskorolka elektryczna
W czasach, kiedy ważna jest prędkość poruszania się i zależy nam na czasie, warto wypróbować różne metody. Jedną z nich, która ostatnio błyskawicznie zyskała na popularności, są deskorolki elektryczne. Choć przyzwyczajenie się do niej i nauka dla początkujących może zająć chwilę, efekty są nie tylko przyjemne, ale też przydatne. Możesz poruszać się nią nie tylko hobbystycznie, ale także jeździć na niej do pracy. Oszczędność czasu i dobra zabawa w jednym. Zakup elektrycznej deskorolki nie jest małym wydatkiem, jednak z chęcią będzie z niej korzystać cała rodzina.

Lego dla dorosłych
Klocki lego mogą kojarzyć się z dzieciństwem lub z bolącą stopą, kiedy niechcący nadepniemy na podstępny klocek. Ta zabawka jednak już dawno przestała nosić łatkę dziecięcej, a coraz częściej możemy zauważyć w sklepach wersje dla bardziej zaawansowanych i cierpliwych. Samo ułożenie łudząco podobnego do oryginału modelu już jest dobrą zabawą, a ekscytacja rośnie, kiedy okazuje się, że możemy nim sterować. To doskonały pomysł na deszczowe popołudnie i hobby, które warto rozwijać.

Smartwatch
Niepozorny zegarek może stać się twoim nowym ulubionym gadżetem. Sprzęt, który nosi się na nadgarstku, to prawdziwe centrum dowodzenia. Po połączeniu z telefonem umożliwia odbieranie połączeń i wiadomości, sterowanie muzyką oraz nawigację podróży. Sam smartwatch ma także dodatkowe opcje, na przykład monitorowanie snu czy naszych postępów podczas wysiłku fizycznego - mierzy tętno i przebyty dystans, dzięki czemu możesz dokładnie rozplanować swój trening.

   iStock.com
(iStock.com)

Natychmiastowa fotografia
Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z ogromu zdjęć, które robimy na co dzień. Fotografujemy śmieszne, ważne i pamiątkowe chwile, jednak coraz rzadziej zdjęcia przybierają formę fizyczną. Pozostawione na karcie pamięci telefonu lub aparatu, szybko potrafią ulecieć z pamięci. Warto niekiedy odejść od tego przyzwyczajenia i wypróbować aparaty z funkcją drukowania zdjęcia. Taki sprzęt pozwoli ci rozwinąć nową pasję i pokochać fotografię - świadomość, że zdjęcie wydrukuje się od razu po naciśnięciu migawki, zmotywuje cię do skupienia i wybierania naprawdę wyjątkowych kadrów.

Mikroskop dla ciekawskich
Czy nie zastanawiałeś się kiedyś, jak dany przedmiot lub powierzchnia wyglądają na powiększeniu? Domowe badania i eksperymenty, do których możesz zaangażować rodzinę i przyjaciół to zabawa połączona z nauką. Nieskończona ilość możliwości i zdumiewające efekty staną się uzależniającym hobby. Powiększenie zależy od rodzaju i możliwości mikroskopu, więc dobierz sprzęt do swoich oczekiwań.

dxwu689

Podziel się opinią

Share
dxwu689
dxwu689