Trwa ładowanie...
d2alqhx
Forma

RUNDA BONUSOWA NA 1/4 MILI NIGHT POWER 2014 GP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RUNDA BONUSOWA NA 1/4 MILI NIGHT POWER 2014 GP
(mat.pras/Night Power)
d2alqhx

Na NIGHT POWER powraca upragniona przez zawodników 1/4 mili. Dłuższy dystans i inne warunki wyścigów podczas bonusowej rundy na olsztyńskim lotnisku Dajtki już 20 września od godziny 10.00. Na fanów motoryzacyjnych czeka moc atrakcji. Mamy najnowsze wieści od Organizatorów imprezy! Oto one:

Wyścigi:

Wyścigi odbędą się na pełnym dystansie 1/4 mili. Do wyścigów przyjmiemy 150 zawodników. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy w poniższym linku: http://www.nightpower.pl/night-power-2014/formularz-zgloszeniowy-lotnisko Zgłaszać można samochody fabryczne oraz stuningowane. Po raz pierwszy na NIGHT POWER GP do wyścigów przyjmujemy również motocykle. Każdy zawodnik będzie miał nieograniczoną ilość przejazdów. O zwycięstwie w danej klasie zadecyduje najlepszy czas ze wszystkich przejazdów. Zawodnicy będą parkowali swoje pojazdy w parku maszyn, do którego wstęp będą mieli wszyscy uczestnicy imprezy.

d2alqhx

Targi motoryzacyjne:

Strefa, w której swoją ofertę zaprezentują salony samochodowe oraz firmy związane z motoryzacją i tuningiem. Swój udział potwierdziły już między innymi: Toyota, Lexus, Renault, Dacia, Motocykle Wińscy, Kubix, Red Planet, Mobilna Wulkanizacja Opon, RM Motors, Bud Wil Audiotuning, Coyote, Racing Logistics Performance, Carrera, Peying, Olpol, Get In Leasing,

Wystawa samolotów:

Strefa wystawy samolotów Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego będzie na pewno jedną z ciekawszych stref dla uczestników imprezy - zwłaszcza tych najmłodszych. Na tę okazję Aeroklub przygotuje wszystkie swoje samoloty (te małe i te duże) oraz szybowce.

d2alqhx

Finał Mistrzostw Polski Car Audio organizowane przez EASCA:

Kilkadziesiąt samochodów przyjedzie z Polski, aby przed olsztyńską publicznością pokazać zabudowy car audio warte często kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na pewni będzie głośno i energetycznie.

Mega strefa dla dzieci:

Przygotowujemy specjalną strefę dla naszych najmłodszych fanów motoryzacji i nie tylko.
W strefie dla dzieci będą atrakcje tj: - Profesjonalne tory wyścigowe Carrera z modela
mi w skali 1:18 - Zdalnie sterowane modele
- Dmuchańce
- Trampoliny
- Strefa Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla najmłodszych
- Malowanie buziek
- Konkursy i gry z nagrodami
- Symulatory gier
Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców organizujemy wszystkie atrakcje w strefie dla dzieci już w cenie biletów wstępu!

Oklejanie samochodów przez dzieci:

Oddajemy w ręce najmłodszych nowy samochód z salonu i dajemy dzieciom ponieść się dziecięcej fantazji w oklejaniu. Dzieci otrzymają od nas całą masę kolorowej folii do zmiany koloru samochodów i zmieniają kolor auta na nowy, wyjątkowy kolor. Cała atrakcja jest przygotowywana przez Racing Logistics Performance - dział firmy organizującej wyścigi NIGHT POWER GP, zajmujący się zmianą koloru samochodów.

d2alqhx

Ekspozycja oklejonych samochodów:

Racing Logistics Performance to dział firmy zajmujący się oklejaniem samochodów, przygotowuje stoisko, na którym znajdzie się ponad 20 samochodów oklejonych w RLP. Po raz pierwszy w Olsztynie będzie można zobaczyć tyle oklejonych samochodów w jednym miejscu.

(fot. mat.pras/Night Power)

d2alqhx

Podziel się opinią

Share

d2alqhx

d2alqhx