Trwa ładowanie...
d18dp0b
Forma

Runmagedon już nie tylko dla dorosłych!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Runmagedon już nie tylko dla dorosłych!
(mat. prasowy)
d18dp0b

Dolina Charlotty w dniach 9 - 11 października zaprasza do wzięcia udziału w imprezach wzorowanych na popularnych na całym świecie biegach pod nazwą Runmagedon.

Runmagedon to morderczy kilku, a nawet kilkunastokilometrowy bieg z przeszkodami. Organizator - Dolina Charlotty przygotowuje świetną zabawę dla wszystkich bez względu na wiek i kondycję fizyczną, a co więcej będzie można wystartować nawet jako rodzina.

Runmagedon Kids to niecały kilometr dla najmłodszych. Odpowiednio przygotowane przeszkody maluchy będą pokonywać zupełnie same.

d18dp0b

Dla nieco starszych (od 11 roku życia) i dorosłych przygotowany zostanie Funmageddon. W tym biegu, na trasie 3 km, uczestnicy zmierzą się z różnorodnymi przeszkodami, ale pokonają je z uśmiechem, gdyż organizator stawia przede wszystkim na szaloną zabawę.

Jeżeli natomiast rodzic chciałby wystartować ze swoją pociechą to będzie mógł to zrobić podczas Runmageddon Family. W trakcie 2 kilometrów wszystkie więzi rodzinne zostaną umocnione, dzięki współpracy na trasie i wspólnemu celowi - dotarciu do mety.

Te imprezy to nie wyścig - to wyzwania, któremu towarzyszy świetna zabawa!

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie www.charlottachallenge.pl

d18dp0b

Podziel się opinią

Share

d18dp0b

d18dp0b