Trwa ładowanie...
14-10-2014 13:03

Ruszył II etap konkursu Zrób to z Lenovo!

Ruszył II etap konkursu Zrób to z Lenovo!Źródło: mat.pras./Lenovo
d1xmzbg
d1xmzbg

30 września zakończyły się zgłoszenia do konkursu Zrób to z Lenovo. W drugim etapie internauci, drogą głosowania, wyłonią spośród wszystkich uczestników dziewiątkę finalistów, która zawalczy o główną nagrodę w postaci 30 000 złotych.

Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 166 uczestników - Do'ersów Lenovo, pragnących podzielić się z innymi ludźmi swoją pasją, osobowością i dokonaniami. O ile w pierwszej edycji konkursu istniał podział na kategorie zainteresowań, to druga edycja stawia na całkowitą dowolność, dzięki której swoje zainteresowania może zaprezentować absolutnie każdy!

W dniu 1. października rywalizacja weszła w nową fazę. Aż do dnia 14. października internauci będą mogli głosować na profile Do'ersów, aby wyłonić spośród nich dziewiątkę finalistów. Każdego dnia będzie można oddać jeden głos na wybrane profile. Na głosujących internautów czekają nagrody w postaci tabletów Lenovo Tab A7.

Dziewiątka wyłonionych w tym etapie finalistów zostanie podzielona na trzy grupy, prowadzone przez znane osobowości świata rozrywki i sportu. Każdy z DO'ersów będzie musiał stworzyć pracę, dzięki której dowiedzie, że to właśnie on zasługuje na nagrodę główną. Zwycięzca konkursu Zrób to z Lenovo otrzyma 30 000 złotych na realizację swoich marzeń.

d1xmzbg

Wśród uczestników projektu nie brakuje ciekawych i pozytywnie zakręconych osób. W głosowaniu internautów prowadzi na razie Zuzanna Bogucka, która mimo swojego młodego wieku stała się inspiracją dla blisko 110 000 widzów śledzących jej kanał w serwisie YouTube. Po piętach depcze jej Adam Klonowski, 21-letni utalentowany DJ, kompozytor, tekściarz i artysta sceniczny. Na trzecim miejscu obecnie plasuje się Maja Mencel, która urzeczywistnia dziecięce marzenia, wykonując maskotki na podstawie ich rysunków.

Wszyscy inni Doersi biorący udział w konkursie zrywają z wszechobecną bylejakością i pragną pokazać innym, że życie pełne pasji, to życie ciekawe. W gronie ponad 160 osób znaleźli się adepci reżyserki, wykonywania kaskaderskich sztuczek na motorze, osoby z zacięciem do stolarki, organizatorzy przedsięwzięć kulturalno-oświatowych... Wśród ich pasji warto szukać inspiracji do działania, a w ramach podziękowania oddać głos w konkursie na swoich faworytów, przy okazji mając szansę za zdobycie tabletu Lenovo Tab A7.

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33914/foto.jpeg #source=(fot. mat.pras./Lenovo)

#size=649x197#))

Więcej informacji na www.zrobtozlenovo.pl

d1xmzbg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xmzbg