Trwa ładowanie...
08-08-2016 12:40

Ruszyły zapisy do warszawskiej ligi crossfitowej

Z początkiem sierpnia wystartowały zapisy do Activplast No Limit Duel League, czyli warszawskiej ligi crossfitowej. Pierwsza kolejka drugiej edycji Activplast No Limit Duel League odbędzie się w dniach 10-11 września. Kolejne zawody zaplanowane są na 19-20 listopada, a wielki finał ligi odbędzie się 21-22 stycznia 2017 r.

Ruszyły zapisy do warszawskiej ligi crossfitowejŹródło: Materiały prasowe
d269kht
d269kht

Activplast No Limit Duel League skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić się w zawodach opartych na treningu funkcjonalnym. Obecnie to jedyna liga crossfitowa odbywająca się w Warszawie i jedyne takie wydarzenie skupiające środowisko crossfitowe z całego Mazowsza i nie tylko. W zawodach startują zarówno doświadczeni crossfiterzy, jaki i osoby stawiające pierwsze kroki z tym sportem.
Wszystkie kolejki odbywają się w Warszawie, w klubie przy ulicy Gierdziejewskiego 5. Organizatorzy przewidują rywalizację około 150 osób w dwóch kategoriach – kobiety „Fajterki” i mężczyźni „Fajterzy”.
Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja drużynowa, która skupia aktualnie 23 kluby z całej Polski. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwają profesjonalni sędziowie powołani w ramach No Limit Judge Institute. Głównym partnerem wydarzenia jest Polfa Tarchomin - dystrybutor Activplast.
Szczegółowe informacje oraz zapisy na www.nldl.pl oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/NLDuelLeague/

d269kht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d269kht