Trwa ładowanie...
d21pgmx
Samochód roku Playboya 2015
Ciekawostki

Samochód roku Playboya 2015

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d21pgmx

Piękne kobiety, drogie samochody i cała plejada celebrytów. To nie mogło być nic innego jak impreza z okazji wyboru Samochodu Roku Playboya. Było jak co roku: bogato, ekskluzywnie i z klasą. A my mieliśmy okazję zajrzeć tam z kamerą.

Co się zaś tyczy "głównej osobistości wieczoru", nie, nie mówimy o Joannie Krupie, to w tym roku jurorzy postawili na czerwoną klasykę. Najbardziej męskim autem minionego sezonu zostało Ferrari California T. Ten sznyt, ta elegancja, ta włoska finezja. Nie sposób nie zgodzić się z Włodzimierzem Zientarskim, który uważa, że nikt na świecie nie rysuje tak linii auta jak Włosi.

d21pgmx

Tym razem projektanci z Modeny, postanowili zrobić pewien skok w przeszłość i pierwszy raz od kilkunastu lat wypuścili samochód z turbodoładowaniem.

To samo można powiedzieć o wczorajszej imprezie, o ile turbodoładowaniem można nazwać naszpikowanie gwiazdami. Imprezę swoją obecnością uświetnili: Joanna Krupa, Joanna Majstrak, Aleksandra Szwed, Hubert Urbański, Dorota Gardias czy, tu zaskoczenie, Anja Orhodox, której zazwyczaj nie zobaczymy "na ściance". Nie zabrakło też pokazu zmysłowej bielizny oraz oczywiście ambasadorek Playboya. Zresztą, zobaczcie sami.

d21pgmx

Podziel się opinią

Share
d21pgmx
d21pgmx