Trwa ładowanie...
23-06-2015 07:37

Samochód roku Playboya 2015

d4df6eu
d4df6eu

Piękne kobiety, drogie samochody i cała plejada celebrytów. To nie mogło być nic innego jak impreza z okazji wyboru Samochodu Roku Playboya. Było jak co roku: bogato, ekskluzywnie i z klasą. A my mieliśmy okazję zajrzeć tam z kamerą.

Co się zaś tyczy "głównej osobistości wieczoru", nie, nie mówimy o Joannie Krupie, to w tym roku jurorzy postawili na czerwoną klasykę. Najbardziej męskim autem minionego sezonu zostało Ferrari California T. Ten sznyt, ta elegancja, ta włoska finezja. Nie sposób nie zgodzić się z Włodzimierzem Zientarskim, który uważa, że nikt na świecie nie rysuje tak linii auta jak Włosi.

Tym razem projektanci z Modeny, postanowili zrobić pewien skok w przeszłość i pierwszy raz od kilkunastu lat wypuścili samochód z turbodoładowaniem.

d4df6eu

To samo można powiedzieć o wczorajszej imprezie, o ile turbodoładowaniem można nazwać naszpikowanie gwiazdami. Imprezę swoją obecnością uświetnili: Joanna Krupa, Joanna Majstrak, Aleksandra Szwed, Hubert Urbański, Dorota Gardias czy, tu zaskoczenie, Anja Orhodox, której zazwyczaj nie zobaczymy "na ściance". Nie zabrakło też pokazu zmysłowej bielizny oraz oczywiście ambasadorek Playboya. Zresztą, zobaczcie sami.

d4df6eu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4df6eu