Trwa ładowanie...
d5xbk5z
Samochód roku Playboya 2015
Ciekawostki

Samochód roku Playboya 2015

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d5xbk5z

Piękne kobiety, drogie samochody i cała plejada celebrytów. To nie mogło być nic innego jak impreza z okazji wyboru Samochodu Roku Playboya. Było jak co roku: bogato, ekskluzywnie i z klasą. A my mieliśmy okazję zajrzeć tam z kamerą.

Co się zaś tyczy "głównej osobistości wieczoru", nie, nie mówimy o Joannie Krupie, to w tym roku jurorzy postawili na czerwoną klasykę. Najbardziej męskim autem minionego sezonu zostało Ferrari California T. Ten sznyt, ta elegancja, ta włoska finezja. Nie sposób nie zgodzić się z Włodzimierzem Zientarskim, który uważa, że nikt na świecie nie rysuje tak linii auta jak Włosi.

d5xbk5z

Tym razem projektanci z Modeny, postanowili zrobić pewien skok w przeszłość i pierwszy raz od kilkunastu lat wypuścili samochód z turbodoładowaniem.

To samo można powiedzieć o wczorajszej imprezie, o ile turbodoładowaniem można nazwać naszpikowanie gwiazdami. Imprezę swoją obecnością uświetnili: Joanna Krupa, Joanna Majstrak, Aleksandra Szwed, Hubert Urbański, Dorota Gardias czy, tu zaskoczenie, Anja Orhodox, której zazwyczaj nie zobaczymy "na ściance". Nie zabrakło też pokazu zmysłowej bielizny oraz oczywiście ambasadorek Playboya. Zresztą, zobaczcie sami.

d5xbk5z

Podziel się opinią

Share
d5xbk5z
d5xbk5z