Trwa ładowanie...
29-05-2018 15:18

Samsung Galaxy S9 - uniwersalność w nowym wydaniu

Premiera Samsung Galaxy S9 odbiła się dużym echem w środowisku. To telefon nowej generacji, skonstruowany na miarę użytkowników XXI wieku. Ogrom jego funkcji sprawia, że to jeden z wszechstronniejszych smartfonów na rynku.

Samsung Galaxy S9 - uniwersalność w nowym wydaniuŹródło: Materiały prasowe
d2dv1u1
d2dv1u1

Telefony do wszystkiego

Smartfony zmieniły całkowicie otaczającą nas rzeczywistość i na stałe wdarły się do naszego życia. Korzystamy z nich właściwie wszędzie, większego znaczenia nie ma tu płeć czy wykonywany zawód. Jest to wynikiem coraz większej funkcjonalności i użyteczności tego rodzaju urządzeń, które w pewnym momencie stały się właściwie przenośnymi komputerami z szerokim zakresem komunikacji.

Co pewien czas na rynku pojawia się jednak telefon przełomowy, który wykracza poza dotychczasowe standardy i wprowadza nowe trendy do branży. Jednym z takich urządzeń jest nowy Samsung Galaxy S9. Smartfon ten dysponuje znakomitym zestawem multimedialnym, solidnym procesorem i wieloma funkcjami dodatkowymi, dzięki czemu mogą z niego korzystać różnorodni użytkownicy. Biorąc pod uwagę wartość, jaką przedstawia Samsung S9, cena jego zakupu jest naprawdę atrakcyjna.

Trwałość i szybkość

Już na pierwszy rzut oka Samsung Galaxy S9 może budzić podziw. Telefon prezentuje się bowiem bardzo elegancko i estetycznie, a klasyczne wzornictwo charakterystyczne dla marki zostało subtelnie wzbogacone o futurystyczne dodatki, co dodało konstrukcji lekkości. Na szczególne uznanie zasługuje zastosowanie wyjątkowo cienkich ram wokół wyświetlacza, dzięki czemu „zlewa” się on z obudową. Warto również zaznaczyć, że smartfon jest bardzo wygodny w użytkowaniu i pomimo dosyć dużych rozmiarów można go obsługiwać za pomocą jednej ręki. Obudowa nie tylko wygląda rewelacyjnie, ale także spełnia wymagania normy IP68, co znaczy, że jest odporna m.in. na wilgoć, pył czy kurz.

Prawdziwe serce telefonu Galaxy S9 kryje się jednak we wnętrzu obudowy. Chodzi tu oczywiście o w pełni nowoczesny i niezwykle wydajny ośmiordzeniowy procesor Octa Core (4 x 2,7 GHz + 4 x 1,7 GHz). Cechuje się cichą pracą, a do tego nie nagrzewa się nawet podczas intensywnego działania. Został zaprojektowany tak, aby w pełni kontrolować wszystkie procesy i zapewniać optymalne funkcjonowanie urządzenia w każdych warunkach.

d2dv1u1

Moc multimediów w Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 po prostu powala zestawem multimedialnym. O ile azjatyckie koncerny już dawno przyzwyczaiły nas do bardzo dobrych parametrów pod tym względem w swoich produktach, o tyle nowy Samsung zrobił kolejny krok do przodu, wyznaczając nowe standardy. Wystarczy przekonać się chociażby o jakości dźwięku – np. podczas rozmowy telefonicznej. Wbudowane głośniki stereo powstałe we współpracy z AKG znakomicie radzą sobie z wytłumieniem szumów i wydobywają w pełni czysty dźwięk. Słuchanie utworów swojego ulubionego artysty na Galaxy S9 będzie zupełnie nowym doświadczeniem.

Nie można też pominąć wysokiej klasy aparatu. Soczewka o rozdzielczości aż 12 Mpix to gwarancja uchwycenia najlepszych kadrów w niemal każdych warunkach, a dwie przesłony (F2.4 i F1.5) dodatkowo bardzo korzystnie wpływają na jakość zapisanych materiałów. Warto skorzystać także z nowej opcji Super Slow-mo, czyli funkcji nagrywania aż 960 klatek na sekundę. Efekt uzyskany w ten sposób pozwala na niesamowicie płynne i dokładne zwolnienia, co jest okazją zarówno do zabawy, jak i tworzenia w pełni profesjonalnych materiałów.

Samsung S9 – cena przystępna, a jakość ogromna

Samsung Galaxy S9 to telefon nowej generacji o znakomitych parametrach. Jego uniwersalność jest doprowadzona do niesamowitego poziomu, dzięki czemu rewelacyjnie radzi sobie w każdych okolicznościach. A do tego w Samsung S9 cena jest niewygórowana, biorąc pod uwagę możliwości tego urządzenia.

d2dv1u1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dv1u1