WP

Sandra Kubicka nago w amerykańskim "Playboyu"

Jedna z najseksowniejszych polskich modelek Sandra Kubicka znowu się rozebrała. Tym razem swoje wdzięki zaprezentowała w amerykańskim "Playboyu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka w 2017 roku rozebrała się dla polskiego Playboya
Sandra Kubicka w 2017 roku rozebrała się dla polskiego Playboya (Instagram.com)
WP

Jak najlepiej spędzić swoje urodziny? Według Sandry Kubickiej idealnie jest się rozebrać. 22 stycznia Sandra obchodziła swoje 23 urodziny i z tej okazji przyjęła propozycję amerykańskiego "Playboya". Piękna Kubicka idealne, wysportowane ciało pokazała w obiektywie Robbiego Cyrona. Modelka nie miała na sobie ani "grama nitki". Efektami z sesji pt. "Eastern promise" pochwaliła się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 370 tys. osób.

W 2017 roku Kubicka wystąpiła na okładce wrześniowego numeru polskiego wydania magazynu "Playboy". Gwiazda zaprezentowała się jednak w białych majtkach od stroju kąpielowego, a piersi przykryła słomianym kapeluszem.

WP

*Kontrowersyjny pokaz *

Ostatnio o Sandrze mówiliśmy dużo za sprawą przyjścia modelki na pokaz Macieja Zienia. Według Pudelka gwiazda nie dostała zaproszenia, ale mimo wszystko poszła pozować na ściance. Modelka na pokaz ubrała się cała na biało. Założyła długie, luźne spodnie, do których dobrała niezapiętą marynarkę odsłaniającą jej piersi.

Kubicka od trzech miesięcy jest zaręczona. Modelka przyjęła oświadczyny Cedrica Gervaisa, francuskiego DJ'a, autora m.in. remiksu hitu Lany de Rey, Summertime Sadness. - Powiedziałam tak! Będę twoja na zawsze! - ekscytowała się Sandra na Instagramie. Chłopak oświadczył się jej w luksusowym kurorcie wypoczynkowym w Aspen.

WP

Sandra Kubica w 2008 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna mając 13 lat wzięła udział w konkursie, gdzie do wygrania był kontrakt z agencją modelek. Sandra doszła do finału, ale podczas prezentacji dowolnego talentu odmówiła wykonania zadania. Została zdyskwalifikowana, ale po kilku tygodniach organizatorzy i tak się do niej odezwali. Sandra podpisała kontrakt z agencją Next Model Management.

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP