Trwa ładowanie...
Ciekawostki

"Scorpionsi" gotowi na Ostrów

Share
"Scorpionsi" gotowi na Ostrów
Źródło: Biuro Prasowe koncertu Scorpions w Ostrowie
d31y031

"Zbieramy siły, ćwiczymy, by podczas koncertu w Ostrowie dać z siebie wszystko", zapewniali w Hanowerze członkowie zespołu Scorpions, który już 17 maja wystąpi podczas imprezy „Legendy rocka, legendy żużla” na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

(txt - Informacja prasowa)

Wszystko wskazuje, że będzie to jedyny koncert Scorpionsów w Polsce w tym roku. Muzycy i przedstawiciele managementu zespołu spotkali się w Hanowerze z organizatorami ostrowskiego koncertu i dziennikarzami w Maritim Airport Hotel, tuż przy porcie lotniczym. Tam odbyła się konferencja prasowa, która – jak się później okazało – była tylko początkiem spotkania.

d31y031

Scorpionsi, którzy tak jak obiecali – stawili się na konferencji w komplecie – długo opowiadali o swoich przygotowaniach do rozpoczynającej się właśnie światowej trasy koncertowej „Humanity Tour”.

"Spotykamy się, gramy razem, bo niektóre piosenki musimy sobie przypomnieć – tak dawno już ich nie graliśmy", mówi Rudolf.

Na oficjalnej stronie zespołu, przed rosyjskim fragmentem trasy fani mogli glosować, jakie utwory chcą usłyszeć. Było ponoć sporo niespodzianek, stąd konieczność dodatkowych prób zespołu. Muzycy mówili również o znaczeniu przyjaźni w zespole.

"Jesteśmy przede wszystkim grupą rockową, ale też grupą przyjaciół. Z pewnością przyjaźń pozwoliła nam przetrwać wiele ciężkich chwil w ciągu 40 lat grania. Kiedy jesteś na topie wszyscy cię kochają i masz wielu przyjaciół. Prawdziwych poznaje się wtedy, gdy wiatr wieje człowiekowi w oczy",podkreślał wokalista, Klaus Maine.

d31y031

Scorpionsi otrzymali od ostrowskiej ekipy gadżety Klubu Motorowego Ostrów – organizatora koncertu, a także upominki od Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zarówno Klausowi Maine jak i Rudolfowi Schenkerowi spodobały się ostrowskie maskotki – jabłuszka - „Ostrószka”. Dopytywali się nawet, czy w pobliżu Ostrowie są jakieś wielkie plantacje tych owoców... Wszyscy Scorpionsi złożyli także autografy na klubowych koszulkach. Co najmniej jedna z nich zostanie przekazana na licytację, z której dochód będzie przekazany na cel charytatywny. Szczegóły już wkrótce czytaj dalej na muzyka.wp.pl...

d31y031

Podziel się opinią

Share
d31y031
d31y031