Trwa ładowanie...
d384s07
Seks

Seks po muzułmańsku? Klub Posłusznych Żon radzi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seks po muzułmańsku? Klub Posłusznych Żon radzi
(AFP)
d384s07

Choć na pierwszy rzut oka seksualność w islamie kojarzona jest z szeregiem obwarowań i pruderią, okazuje się, że może wybić się na awangardę światowego hedonizmu. Bo czy w jakichkolwiek innych religiach przyzwala się na bezgrzeszny seks grupowy czy pisze instrukcje pieszczot piersi?

115-stronicowy muzułmański poradnik seksualny, który ukazał się właśnie w Malezji, zdobywa sobie coraz więcej czytelników (i zwolenników) zarówno wśród wyznawców islamu, jak i innych religii. Kontrowersyjną książkę wydał Malezyjski Klub Posłusznych Żon - organizacja muzułmańska zajmująca się sprawami małżeństw i rodziny. W jaki sposób powinna zachowywać się "posłuszna żona"?

Przede wszystkim powinna pozwalać swojemu mężowi na jednoczesny seks ze wszystkimi swoimi małżonkami i nie być o nie zazdrosna - czyli nic innego jak "bunga bunga" po muzułmańsku. Ponadto powinna starać dogodzić się małżonkowi, ponieważ kobiety dają swoim mężom jedynie 10 % tego, czego oni oczekują od ich ciał.

d384s07

W poradniku nie brak również praktycznych instrukcji pieszczot czy technik seksualnych, jak i również odniesień do Boga i religii: "Ty, [Boże], rzekłeś, że akty te są halal[bezgrzeszne], czyste i piękne (...)". Mowa również o tym, że to Bóg stworzył seks, który ma służyć jako sposób na powoływanie do życia kolejnych istnień ludzkich.

Książka już wywołała burzę oraz liczne protesty wśród muzułmanów. Część z nich domagała się natychmiastowego wycofania pozycji, ponieważ wprowadzają zamęt i sieją demoralizację wśród młodych islamskich pokoleń, jednak władze Malezji nie podjęły żadnych działań, powołując się na obowiązujące w kraju zasady demokracji i wolności słowa.

To nie pierwsza tego typu kontrowersyjna inicjatywa Malezyjskiego Klubu Posłusznych Żon. Wcześniej lawinę krytycznych komentarzy i falę oburzenia wywołała wypowiedź wiceprzewodniczącej klubu, Rohai Mohamad, która publicznie stwierdziła, że muzułmańska żona powinna zachowywać się w małżeńskiej sypialni jak "pierwszej klasy dziwka", ponieważ tylko w ten sposób zapewni swojemu małżeństwu sukces i nie dopuści do znudzenia małżonka (a tym samym brania kolejnych żon).

KP/PFi

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07