Trwa ładowanie...
dgldj7r
Ciekawostki

Seksowne stewardessy pomagają dzieciom!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seksowne stewardessy pomagają dzieciom!
(Eastnews)
dgldj7r

Linie lotnicze Ryanair zainaugurowały sprzedaż kalendarza na rok 2013. Wszystkim, którzy chcą podziwiać ciała najseksowniejszych stewardess ubranych w bieliznę i stroje kąpielowe, przypominamy, że przychody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Polska premiera nowego kalendarza miała miejsce wczoraj w Warszawie. Irlandzki przewoźnik chwali się, że kalendarz na rok 2013 jest jeszcze piękniejszy niż zeszłoroczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach (ukazujących się od roku 2008) na każdej ze stron widnieje zdjęcie seksownej stewardessy ubranej w tylko w bieliznę lub w strój kąpielowy.

Każdy, kto kupi kalendarz powinien mieć świadomość, że zrobił coś dobrego - sprzedaż kalendarza jest nie tylko reklamą linii Ryanair, ale także akcją charytatywną. W tym roku pieniądze zostaną przekazane fundacji TVN, która została wybrana spośród 450 fundacji ubiegających się o wpływy ze sprzedaży kalendarza.

dgldj7r

- Piękna załoga Ryanair z radością pokazuje wdzięki, zbierając pieniądze na cele charytatywne, a w tym roku wybrana została Fundacja TVN działająca na wielu polach w Polsce - powiedział Michael O'Leary z Ryanair.

Przewidywany przychód może wynieść 100 tys. euro, fundacja chce przeznaczyć te pieniądze na zakup sprzętu medycznego mającego pomagać dzieciom chorym na mukowiscydozę.

- Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani partnerem akcji charytatywnej Ryanair - stwierdziła Anna Maruszeczko, v-ce prezes Fundacji TVN.

dgldj7r

Kalendarz kosztuje 10 euro (około 40 zł) i można go nabyć na pokładach samolotów należących do przewoźnika lub w centrach Fundacji TVN, a także zamówić, korzystając ze strony internetowej www.ryanair.com/en/calendar.

Podczas premiery można było zobaczyć: Patrycję Wagner (Miss Stycznia), Patricię Turienzo Martin (Miss Lutego), Casandrę Amores (Miss Kwietnia), Monikę Kaveckiene (Miss Czerwca), Harriet Frost (Miss Września), oraz Lynn Jimenez (Miss Października).

W poprzednich latach kalendarz wzbudzał kontrowersje. Organizacje feministyczne uznały pomysł za seksistowski. (Ijuh, facet.wp.pl)

Zobacz: "Najpiękniejsza para piersi na świecie"

dgldj7r

Podziel się opinią

Share

dgldj7r

dgldj7r