Trwa ładowanie...
17-10-2012 11:16

Seksowne stewardessy pomagają dzieciom!

Seksowne stewardessy pomagają dzieciom!Źródło: Eastnews
d1jiz0r
d1jiz0r

Linie lotnicze Ryanair zainaugurowały sprzedaż kalendarza na rok 2013. Wszystkim, którzy chcą podziwiać ciała najseksowniejszych stewardess ubranych w bieliznę i stroje kąpielowe, przypominamy, że przychody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Polska premiera nowego kalendarza miała miejsce wczoraj w Warszawie. Irlandzki przewoźnik chwali się, że kalendarz na rok 2013 jest jeszcze piękniejszy niż zeszłoroczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach (ukazujących się od roku 2008) na każdej ze stron widnieje zdjęcie seksownej stewardessy ubranej w tylko w bieliznę lub w strój kąpielowy.

Każdy, kto kupi kalendarz powinien mieć świadomość, że zrobił coś dobrego - sprzedaż kalendarza jest nie tylko reklamą linii Ryanair, ale także akcją charytatywną. W tym roku pieniądze zostaną przekazane fundacji TVN, która została wybrana spośród 450 fundacji ubiegających się o wpływy ze sprzedaży kalendarza.

d1jiz0r

- Piękna załoga Ryanair z radością pokazuje wdzięki, zbierając pieniądze na cele charytatywne, a w tym roku wybrana została Fundacja TVN działająca na wielu polach w Polsce - powiedział Michael O'Leary z Ryanair.

Przewidywany przychód może wynieść 100 tys. euro, fundacja chce przeznaczyć te pieniądze na zakup sprzętu medycznego mającego pomagać dzieciom chorym na mukowiscydozę.

- Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani partnerem akcji charytatywnej Ryanair - stwierdziła Anna Maruszeczko, v-ce prezes Fundacji TVN.

d1jiz0r

Kalendarz kosztuje 10 euro (około 40 zł) i można go nabyć na pokładach samolotów należących do przewoźnika lub w centrach Fundacji TVN, a także zamówić, korzystając ze strony internetowej www.ryanair.com/en/calendar.

Podczas premiery można było zobaczyć: Patrycję Wagner (Miss Stycznia), Patricię Turienzo Martin (Miss Lutego), Casandrę Amores (Miss Kwietnia), Monikę Kaveckiene (Miss Czerwca), Harriet Frost (Miss Września), oraz Lynn Jimenez (Miss Października).

W poprzednich latach kalendarz wzbudzał kontrowersje. Organizacje feministyczne uznały pomysł za seksistowski. (Ijuh, facet.wp.pl)

d1jiz0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jiz0r