Trwa ładowanie...

Seksualna wojna płci

Seksualna wojna płciŹródło: Jupiterimages
d26w4fc
d26w4fc

Wasza Pani Redaktor opowiada... * * Mężczyzna i kobieta różnią się od siebie. To jedna z nielicznych prawd obiektywnych. Kiedy to widać najbardziej? Przed, w trakcie i po seksie.

Wrażliwość seksualna, intymne oczekiwania oraz metody doświadczania rozkoszy, są to momenty, w których różnice miedzy kochankami widać najbardziej. Mężczyźni i kobiety mają różne apetyty seksualne, za co odpowiadają hormony.

d26w4fc

Testosteron jest głównym hormonem odpowiedzialnym za aktywność seksualną. Panie produkują osiem razy mniej testosteronu od panów.

Produkcja seks-hormonów u kobiety przebiega w rytm cyklu miesiączkowego. Inaczej jest z mężczyzną, gdzie hormony są produkowane w cyklu dobowym.

Co za tym idzie, kobieta ma największe potrzeby seksualne w trakcie owulacji, ponieważ w trakcie niej następuje zwiększenie produkcji testosteronu oraz drugiego hormonu estrogenu.

Zaś mężczyzna, ma ochotę na seks codziennie. Szczyt potrzeb seksualnych osiąga wczesnym rankiem oraz około godziny osiemnastej. Jest to związane ze stężeniem testosteronu we krwi. Podobnie jak to ma miejsce w przypadku jadu węży, największe jest ono po spaniu.

d26w4fc

A to tylko pierwszy punkt, w którym dostrzegamy wyraźną różnicę, między seksualnością kobiet i mężczyzn.

Kolejny moment, w którym widać wyraźne różnice, to gra wstępna. Już na etapie nazewnictwa, powstaje różnica. Kobiety nie oczekują gry wstępnej, trwającej moment. Nie oczekują, ponieważ, moment im nie wystarczy na podniecenie się. Z mężczyznami, jest inaczej. Im nierzadko wystarczy tylko chwilka, aby się podniecić.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Panie cenią różne pieszczoty oraz czułości. Kobiety pragną, by każdy kawałek, ich ciała był doceniony przez mężczyznę. Dzieje się tak, ponieważ, ciało kobiet różni się tym od męskiego, że posiada więcej stref erogennych, które ponadto są bardzo zróżnicowane i rozmieszczone na całym ciele .

d26w4fc

Kobiece ciało jest niezwykle wrażliwe na dotyk. To wszystko powoduje, że Panie uwielbiają grę wstępną, która trwa dłużej niż chwilę. Warto podczas, takiej zabawy, obsypać partnerkę komplementami, bo mogą one podkręcić temperaturę, bardziej rozgrzać kochankę i tym samym skrócić grę wstępną.

Stereotyp głosi, że panom niewiele potrzeba do szczęścia. Kiedy tylko mężczyznę nachodzi ochota na seks prawie natychmiast dostaje erekcji. Mężczyźni bardzo często uważają grę wstępną za obowiązek, który trzeba odrobić, żeby dostać od kobiety przyzwolenie na uprawianie seksu. Panowie nie doceniają roli i siły jaką niosą wyszeptane przez nich w miłosnym uniesieniu czułe słówka.

Mężczyźni powinni pamiętać, że kobiety mają inną niż oni anatomię i przez to mają inne potrzeby.

d26w4fc

Kolejny moment, w którym dostrzegamy wyraźną różnicę między kobietą, a mężczyzną nadchodzi tuż po seksie. Właśnie wtedy kobieta pragnie się wtulić w mężczyznę, spocząć na jego piersi.

To jest czas kiedy kobieta potrzebuje doświadczyć, iż jest nie tylko pożądana, ale przede wszystkim kochana (mówimy o przypadkach seksu osób będących w stałym związku – trudno wymagać od osób, które spotkały się dajmy na to w klubie i zdecydowały na seks, aby ten pierwiastek tam występował, choć niekiedy i tutaj czasami można spotkać zagubione kobiety, które w seksie szukają ucieczki i bliskości).

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Mężczyzna po seksie zazwyczaj zasypia regenerując w ten sposób swoją energię i siły witalne.

d26w4fc

Innym tematem, w którym widać różnice między seksualnością kobiet a mężczyzn, jest nastrój, czas, zmysły. Panowie, żeby wpaść w nastrój, potrzebują mieć świadomość obecności obiektu swoich westchnień, tuż obok nich.

Oni wolą uprawiać seks przy świetle ponieważ często są wzrokowcami. Ich podniecenie wzmaga już sam widok kobiecego ciała. Dla mężczyzn, seks bardzo często, jest ucieczką. Gdy zaczynają się bzykać, wszystko inne traci na znaczeniu, a problemy znikają.

Inaczej jest z kobietami. Im, aby się podniecić trzeba zapewnić poczucie bezpieczeństwa, a także spokój. Kobietę z nastroju może wytrącić jeden telefon, gong do drzwi, czy klakson za oknem. Dla Pań najważniejszy jest dotyk, a na nim może się skoncentrować w ciemności.

d26w4fc

Ostatnią różnicą, o której chciałam napisać jest już sam stosunek do seksu. Panie traktują seks jako źródło pozytywnych emocji oraz poczucia bliskości z partnerem.

Zatem, jeśli kobieta już się decyduje na seks to w głębi serca oczekuje kontynuacji uczucia po stosunku. Panowie częściej niż kobiety po prostu myślą o seksie. Mężczyźni z łatwością potrafią oddzielić seks od emocji. Oni są nastawieni na przyjemność.

PS. Dopiero odrabiam zaległości po ostatniej niebytności. Czytam wasze komentarze i cieszy mnie to, że macie pytania. Niektóre są bardzo rzeczowe i istotne, będę starała się na nie odpowiedzieć. Jak zwykle dzięki dla ~vestusa za piosenkę na weekend.

Szalona Pani Redaktor

d26w4fc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26w4fc