Trwa ładowanie...

Selekcja 2009 - dzień 3

Share
Selekcja 2009 - dzień 3
Źródło: combat56.pl
d14oisu

[

]( http://www.combat56.pl/ekstremum/ ){:external} * Mimo słonecznego poranka, uczestnicy Selekcji byli mokrzy. Najpierw nurkowali z zawiązanymi oczami, by później…*

d14oisu

Musieli zejść pięć metrów pod wodę aby z dna jeziora wydobyć na powierzchnię garść mułu. Potem było już tylko gorzej i trudniej.

Z chemicznym światłem szukali w zmąconej wodzie tabliczki ze znakami. Nie było to łatwe, tabliczki nie znalazło pięciu uczestników.

Tego dnia na posiłki trzeba było sobie zasłużyć. Obiad - wojskowe „eski” wyławiali z jeziora, a zjedli je na wysepce zbudowanej z pontonów.

d14oisu

Po kąpielach uatrakcyjnionych przez instruktorów, przyszedł czas na marsz i maskowanie. Aby zjeść kolację musieli się napracować.

Suchary i kiełbasa były wysoko, kilkanaście metrów nad ziemią, na drewnianej ścianie z oknami. Musieli się po nie wspiąć.

To był dopiero początek długiego i męczącego wieczoru oraz pełnej wrażeń nocy. „Psychol” – tak to miejsce określają żołnierze.

Tutaj sprawdza się ich odporność na stres. Tutaj przez dwa dni i dwie noce uczestnicy będą walczyli z własnymi słabościami i ograniczeniami.

Sprawdzą granice swojej wytrzymałości psychicznej. Po co to wszystko? „Bo to męska rzecz” – powiedział na początku zabawy jeden z uczestników.

d14oisu

Podziel się opinią

Share
d14oisu
d14oisu