Trwa ładowanie...
23-02-2016 13:53

Seminaria na Fit Festival - zmiana prowadzącego

Seminaria na Fit Festival - zmiana prowadzącegoŹródło: mat. prasowy
d1lyzw5
d1lyzw5

Fit Festival startuje już w piątek. W trakcie imprezy odbędą się seminaria poświęcone tematyce sportu, zdrowia i urody. Nastąpiła miała zmiana w niedzielnym grafiku. Zamiast Tomasza Słodkiewicza wystąpi Tadeusz Sowiński. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem.

Więcej informacji na www.fit-festival.pl oraz www.facebook.com/fit.festival.sport.zdrowie.uroda
Fit Festival / Gdańsk / Amberexpo / ul. Żaglowa 11

27 lutego 2016, sala konferencyjna nr 1

14.30 - 15.30
SYLWIA KAMIŃSKA Temat: Zdrowe Wibracje temat: Jak nie zostać instruktorem jednego sezonu.
Sylwia Kamińska – Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego; mgr ekonomii, technik hotelarstwa i turystyki. Wszechstronnie wykwalifikowany instruktor fitness wielu form ruchowych, trener personalny. W sieci klubów Tiger Gym koordynator i manager ds fitness. W Międzynarodowej akademii fitness IFAA (International Fitness & Aerobic Academy) szkoli przyszłych instruktorów w licencjach podstawowych, wzmacniania oraz Stepu.

15.30 – 16.30 STANISŁAW POGORZELSKI Temat: Marketing sportowy – nowoczesna komunikacja z konsumentem.
Ekspert z zakresu zarządzania i komunikacji marketingowej. Absolwent studiów doktoranckich na UG oraz zarządzania projektami na SGH. Związany z marketingiem sportowym od przeszło dziesięciu lat. Autor licznych publikacji z zakresu marketingu, komunikacji i sponsoringu. Wykładowca akademicki.

d1lyzw5

16.30 – 17.30 WILL McCORMACK Temat: Rola białka w diecie człowieka
Will ukończył studia licencjackie na kierunku Nauk o Sporcie i Ćwiczeniach Fizycznych (2006 r.) oraz obronił tytuł doktora Fizjologii Ćwiczeń i Odżywania na uniwersytecie w Limerick (2014 r.). Praca doktorska Willa badała wpływ dystrybucji dziennego spożycia białka, połączonego z progresywny treningiem oporowym, na masę mięśni szkieletowych u zdrowych dorosłych osób. W swych badaniach skupiał się gównie na optymalizacji adaptacji do treningu poprzez jego oddziaływanie ze spożywanym białkiem. Will jest pracownikiem Carbery Food Ingredients, wiodącego na globalnym rynku żywieniowym, dostawcę dobrego jakościowo białka serwatkowego.

Sala konferencyjna nr 2

11.00-12.00 MAREK FISCHER Temat: Dietetyka i Suplementacja w sztukach walki
Marek Fischer, absolwent kierunku Dietetyka wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dietetyk Mauricz.com Dietetyką interesuję się już od najmłodszych lat, ponieważ od dziecka borykał się nadwagą oraz złym samopoczuciem. Jego priorytetem stało się poznać ludzkie ciało oraz wszystkie procesy zachodzące w jego wnętrzu. Znakomity specjalista.

12.00 – 13.00 ŁUKASZ 'JURAS' JURKOWSKI Temat: Motywacja w sztukach walki.
Łukasz „JURAS” Jurkowski przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 17 lat, trenując taekwondo i brazylijskie jiu-jitsu. Po podpisaniu zawodowego kontraktu z organizacją KSW w 2005 roku, skupił się wyłącznie na mieszanych sztukach walki. Występy w MMA rozpoczął w lutym 2004 roku, potrójnym zwycięstwem na KSW 1 odbywającym się w hotelu Marriott. Łącznie dla organizacji KSW stoczył 18 walk. Wałczył również na gali w Stanach Zjednoczonych Moosin – God of Martial Arts, WFC, rosyjskiej gali M-1 Global, SFNUN 3 i holenderskiej gali 2H2H.

13.00-14.00 ADRIAN HOFFMANN Temat: System treningowy w oparciu o koncepcję treningu funkcjonalnego.
Adrian Hoffman od najmłodszych lat jest pasjonatem szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener personalny, trener przygotowania motorycznego oraz szkoleniowiec. Swoją pracę trenerską bardzo mocno opiera na koncepcji treningu funkcjonalnego. Jako trener przygotowania motorycznego współpracuje z czołowymi zawodnikami MMA w Polsce, jak również licznymi sportowcami innych dyscyplin sportowych.

14.00 – 15.00 MICHAŁ SAWCZYN Temat:Charakterystyka szlaków energetycznych- czyli praktycznie o generowaniu energii.
Michał Sawczyn jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Aktualnie jest pracownikiem naukowo – dydaktycznym w zakładzie Fitness i Sportów Siłowych na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie również finalizuje pracę doktorską . Jest trenerem personalnym, którego klientami są zarówno prywatne osoby, jak i profesjonalni sportowcy. Jest doceniany w szczególności przez klientów z kontuzjami oraz innymi problemami zdrowotnymi.

d1lyzw5

15.00-16.00 MAŁGORZATA KĘDZIERSKA Temat: „Szpilki na Siłowni”-Jak być fit i nie zwariować.
Małgorzata Kędzierska z zawodu i pasji trenerka, miłośniczka zdrowego stylu życia. Od paru lat zajmuje się tematyką szeroko pojętego fitnessu. Na co dzień prowadzi zajęcia grupowe, wyciska siódme poty z podopiecznych na siłowni oraz zaraża swoją sportowa pasja innych prowadząc bloga szpilkinasilowni.pl.

16.00-17.00 ALEKSANDRA PANASIUK Temat: Kluczowe mikroskładniki w diecie sportowca.
Aleksandra Panasiuk, dietetyk medyczny, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pomoże rozwiązać wszystkie kwestie dotyczące diety. W pracy wykorzystuje wiedzę o żywieniu i doświadczenie w prowadzeniu programów dietetycznych. Jej misja – dzielić się wiedzą i doświadczeniem, inspirować, motywować, dawać energię potrzebną w procesie zmiany, a przede wszystkim udowodnić, że zdrowe odżywianie nie odbiera przyjemności z jedzenia.

28 lutego 2016, sala konferencyjna nr 1

11.00- 12.00 WILL McCORMACK Temat: Dlaczego jakość białka ma znaczenie?

d1lyzw5

12.00 – 13.00 BARTOSZ GURAN Temat:„Rola aminokwasów w suplementacji sportowej”.
Bartosz Guran – Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i AWF. Sport aktywnie uprawia od 20 lat, początkowo kick-boxing, potem pasją stała się kulturystyka i sporty siłowe. Na co dzień współtwórca zespołu redakcyjnego Muscular Development, trener i dietetyk w siłowni Metro-flex we Wrocławiu, oraz nauczyciel w szkole średniej. Bartosz jest znanym zawodnikiem polskiej sceny kulturystycznej i powszechnie poważanym autorytetem z zakresu żywienia, treningu i suplementacji.

13.00 – 14.00 ANNA DUTKOWSKA Temat: Zdrowe Wibracje temat: FITorekcja – obsesja na punkcie bycia FIT.
Absolwentka dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również studia na Politechnice Gdańskiej, uzyskując tytuł inżyniera chemii oraz magistra biotechnologii w specjalności Technologia, Analiza i Biotechnologia Żywności.
Obecnie doktorantka w Zakładzie Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej w Katedrze Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się dietoterapią kobiet z rozpoznanym zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS).

14.00 – 15.30 TADEUSZ SOWIŃSKI SFD Power Edukacja Temat:"Kształtowanie kobiecej sylwetki“ oraz ”Odchudzanie w/g płci".
Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu, aktualnie z jego pomocy korzystają przedstawiciele dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i sylwetkowych, w tymrównież utytułowani mistrzowie, jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji. Autor ponad 3500 artykułów traktujących o żywieniu, suplementacji i zdrowym trybie życia. Aktualnie prowadzi także kursy i szkolenia dla trenerów sportu i dietetyków, w tym bloki dietetyczne dla przyszłych instruktorów PZKFITS.

d1lyzw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lyzw5