Trwa ładowanie...

Senny gość z Ulicy Sezamkowej

Share
Senny gość z Ulicy Sezamkowej
Źródło: Jupiterimages
d22ybxe

Męskim okiem

* Jedni uważają, że to zbiorowa podświadomość. Inni widzą w nim senne wcielenie szatana. Nam szczerze mówiąc przypomina gościa z Ulicy Sezamkowej. Tajemniczy gość przyśnił się podobno kilku tysiącom ludzi na całym świecie.*

Wszystko zaczęło się – jak łatwo się domyślić - trzy lata temu w gabinecie pewnego psychiatry w Nowym Jorku. Jego pacjent sporządził portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny, który bardzo często nawiedzał go w snach. Niedługo później na ten sam portret zwrócił uwagę inny pacjent. On również stwierdził, że w swoich snach widzi regularnie tego samego osobnika.

d22ybxe

Potem pojawiali się kolejni „nawiedzeni” pacjenci, a psychiatra stawał się coraz bardziej zdziwiony całą sytuacją. Wreszcie nieśmiało rozesłał portret do swoich kolegów psychiatrów na całym świecie. Ku jego zdumieniu ich pacjenci również poznali uwiecznioną na nim postać.

W sumie tajemniczy mężczyzna przyśnił się kilku tysiącom ludzi na całym świecie. Zazwyczaj zachowuje się przyjaźnie, udziela rad, pomaga. Bywa jednak również bohaterem negatywnym. Ponieważ cała sprawa jest dość niezwykła ludzie, których nawiedził tajemniczy senny gość założyli stronę internetową, na której odnotowują każdy nowy sygnał o nim. Strona znajduje się pod adresem www.thisman.org

[

]( http://jegoego.pl/ )

d22ybxe

Teorii kim jest tajemniczy nieznajomy jest naprawdę wiele. Jedni uważają, że to Bóg, inni – że szatan. Jeszcze inni twierdzą, że jest jakimś ucieleśnieniem zbiorowej podświadomości. Nas szczerze mówiąc te pomysły wcale nie przekonują. Może dlatego, że gość przypomina dość mocno bohaterów Ulicy Sezamkowej. Jest również nieco podobny do Sylara - głównego negatywnego bohatera serialu Herosi.

Z tajemniczymi nieznajomymi jednak nigdy nic nie wiadomo. Zwłaszcza w snach. Zjawia się taki, oczarowuje, pomaga, a potem nagle wyciąga dyktafon, kamerę i mówi że ma na imię Agent Tomek. Tak więc na wszelki wypadek przestrzegamy: jeśli już Thisman się wam przyśni, to na wszelki wypadek trzaśnijcie go czymś ciężkim i uciekajcie.

_ (menonwaves)_

[

]( http://jegoego.pl/ )

d22ybxe

Podziel się opinią

Share
d22ybxe
d22ybxe