Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
samsung
16-02-2018 11:55

Smartfon dla mężczyzny z szybkim Internetem - Samsung Galaxy J3

Męski świat jest specyficzny - każdy facet to potwierdzi. Niektóre rzeczy są jednak wyjątkowo nieskomplikowane, tak jak np. Internet. Sieć jest po to, aby działała sprawnie i niezawodnie. Czyli dokładnie tak, jak LTE w Samsungu Galaxy J3!

Smartfon dla mężczyzny z szybkim Internetem - Samsung Galaxy J3Źródło: iStock.com
d1xvu6w
d1xvu6w

Szybkie samochody i szybki Internet

Nie przez przypadek takie właśnie porównanie znalazło się powyżej. Mężczyźni zawsze lubili wysoką prędkość. To zdecydowanie coś, co nas kręci, dodaje nam adrenaliny, to coś, z czego lubimy korzystać. Który z nas choć raz nie docisnął pedału gazu mocniej, aby sprawdzić, ile można wycisnąć z posiadanych czterech kółek?
Prędkość jest ważna nie tylko w przypadku tego, co tygryski lubią najbardziej, a więc samochodów, ale też w Internecie. Konkretnie zaś chodzi o szybkość transmisji danych. To właśnie ona, wraz z posiadanym telefonem, decyduje m.in. o tym, jak szybko otwierają się strony internetowe lub ile czasu zajmie pobranie pliku z sieci.

Męski Samsung Galaxy J3 i Internet LTE

W pierwszej kolejności warto uzmysłowić sobie, co ten skrót faktycznie oznacza. Otóż LTE to Long Term Evolution, czyli format bezprzewodowego przesyłania danych GSM. Warto wiedzieć, że LTE to bezpośredni następca 3G, a czasem określa się go po prostu jako 4G. Zasadniczą i największą zaletą tego systemu transmisji danych jest jej przepustowość, czyli prędkość przesyłu. Oczywiście rzeczywista jej wartość zależy od wielu czynników, bez wątpienia natomiast lepsze rezultaty można osiągnąć w dobrych telefonach komórkowych. Przykładem urządzenia, na którym LTE działa bez zarzutu, jest Samsung Galaxy J3.

Oprócz prędkości, do zalet LTE bezsprzecznie należą: niski poziom opóźnień (najczęściej mieści się on w przedziale kilku milisekund) oraz wysoka stabilność łącza, czyli innymi słowy mała podatność na różnego rodzaju zakłócenia. W praktyce objawia się ona tym, że wszelkiego rodzaju spowolnienia Internetu lub przerwy w transmisji danych występują niezwykle rzadko.

Jak już zostało wspomniane, jednym ze smartfonów, które świetnie współpracują z LTE, jest Samsung Galaxy J3. Co ciekawe, telefon ten nawet swoim designem trafia wprost w męskie gusta. Choć wydaje się nieco minimalistyczny, a czasem wręcz surowy, doskonale oddaje klasyczne wzorce i jest po prostu… męski. Do tego odznacza się znakomitym profilowaniem krawędzi, dzięki czemu nie tylko dobrze leży w dłoni, ale też nie wyślizguje się z ręki np. podczas biegania.

d1xvu6w

Wracając jednak do samego LTE w J3 – szybkość i stabilność działania Internetu zauważysz już od pierwszego uruchomienia przeglądarki. Wszystkie strony zostaną otwarte szybciej niż do tej pory, a po kilku dniach zapomnisz o czymś takim jak ładowanie czy buforowanie. Oglądanie filmów i seriali w HD online to sama przyjemność. Wystarczy wybrać ulubiony tytuł i kliknąć odtwarzanie, a materiał natychmiast zostanie uruchomiony.

A czy pamiętasz, jak długo trwa aktualizowanie oprogramowania albo poszczególnych aplikacji? Żaden z nas nie lubi tracić cennego czasu, jednak zależy nam, aby mieć najnowsze wersje programów czy systemu. W przypadku LTE w Samsungu Galaxy J3 także to nie będzie problemem. Wystarczy wybrać opcję aktualizacji, a po chwili wszystko będzie zainstalowane.

Jak widzisz, życie z LTE w J3 jest prostsze i przyjemniejsze. W końcu każdy facet wie, że proste rozwiązania to dobre rozwiązania. Szybki Internet w jakościowym telefonie to zatem świetny patent dla każdego faceta.

d1xvu6w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xvu6w