Trwa ładowanie...
17-03-2015 07:39

Sony proponuje pełny, kinowy dźwięk we własnych czterech ścianach

Sony proponuje pełny, kinowy dźwięk we własnych czterech ścianachŹródło: Sony
d1u5xe4
d1u5xe4

Firma Sony przygotowała kilka propozycji dla miłośników kina i melomanów, którzy z nadejściem wiosny chcą obudzić do życia domową rozrywkę. Nowe głośniki w formie listwy i podstawy pod telewizor z zestawem głośników łączą atrakcyjny, stylowy wygląd z dużą mocą wielokanałowego dźwięku.

Głośnik w formie listwy HT-CT780
Smukły, elegancki głośnik HT-CT780 wzbogaca oglądany obraz 2.1-kanałowym dźwiękiem, którego całkowita moc wyjściowa wynosi aż 330 W. Jest przeznaczony do telewizorów z ekranem od 46" wzwyż. Dzięki niemu imponujące brzmienie nie musi być okupione nieporządkiem czy poprowadzonymi w widocznym miejscu kablami. Doskonała słyszalność dialogów, efektów specjalnych i muzyki to zasługa technologii przetwarzania S-Force PRO Front Surround. Dwudrożne głośniki z oddzielnymi jednostkami wysokotonowymi gwarantują finezję i szczegółowość brzmienia, a dostarczany w komplecie subwoofer jest źródłem solidnego basu.

Technologie NFC and Bluetooth® umożliwiają błyskawiczny dostęp do muzyki przechowywanej w pamięci smartfona lub tabletu: aby rozpocząć strumieniową transmisję, wystarczy na moment przyłożyć używane urządzenie do głośnika. Po zainstalowaniu w urządzeniu mobilnym aplikacji Sony SongPal możliwe jest ponadto zdalne sterowanie głośnikiem.

Z myślą o podłączaniu różnych źródeł sygnału HD urządzenie jest wyposażone w trzy wejścia HDMI; jeden przewód HDMI wystarcza również do podłączenia telewizora. Pasjonaci domowej rozrywki z zadowoleniem powitają bogaty wybór kodeków audio HD oraz obsługę standardu HDCP 2.2, która gwarantuje pełną zgodność ze strumieniową transmisją materiałów 4K.

d1u5xe4

Głośniki w formie listwy HT-CT380/HT-CT381
Smukły, elegancki głośnik w formie listwy HT-CT380 to propozycja dla posiadaczy telewizorów z ekranem do 46". Model ten można zamontować na ścianie lub umieścić na półce, w obu przypadkach uzyskując 2.1-kanałowy dźwięk o mocy 300 W z intensywnymi efektami przestrzennymi zapewnianymi przez technologię S-Force PRO Front Surround. Głośnik jest dostarczany z komplecie z niewielkim subwooferem bezprzewodowym, który można ustawić w dowolnie wybranym miejscu, uzyskując mocny, satysfakcjonujący bas.

Tak jak w przypadku modelu CT780 technologie NFC i Bluetooth® pozwalają rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem, a do zdalnego sterowania można użyć aplikacji SongPal zainstalowanej w telefonie lub w tablecie. Dostępna jest również wersja HT-CT381 ze srebrnym wykończeniem.

Podstawa pod telewizor z zestawem głośników HT-XT100
Model HT-XT100 łączy dwie funkcje: podstawy pod telewizor i 2.1-kanałowego zestawu głośników o mocy 80 W, który dzięki wbudowanemu subwooferowi wzbogaca filmy precyzyjnie kontrolowanym basem. Zwolennikom oglądania filmów w oryginalnej wersji językowej przyda się przycisk „Voice”, który służy do poprawy słyszalności dialogów. Strumieniową transmisję nagrań ze smartfona umożliwiają technologie NFC i Bluetooth®, a wbudowany port USB pozwala na słuchanie ulubionych utworów z zewnętrznej pamięci.

W ofercie produktów Sony do kina domowego pojawią się również głośniki w formie listwy HT-CT180 i HT-CT80. Wszystkie te produkty cechują się wysoką jakością dźwięku oraz łatwością użycia zapewnianą między innymi przez technologie łączności Bluetooth® i NFC. Sprzedaż nowych głośników w formie listwy i podstaw pod telewizor firmy Sony rozpocznie się wiosną 2015 r.

d1u5xe4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u5xe4