Trwa ładowanie...
09-11-2006 09:57

Sportowa kondycja w łóżku

Sportowa kondycja w łóżku
d18mmgv

Wyrafinowany i szalony seks jest możliwy nie tylko dzięki erotycznym fantazjom czy gorącym temperamentom, ale i dobrej kondycji kochanków. Nic bardziej nie burzy intymnej atmosfery podczas zbliżenia niż nagły skurcz w łydce, ukłucie w kręgosłupie, czy zadyszka, która nie pozwala dobrnąć na sam szczyt...

Prawdziwie ognisty seks, to nie jest "dyscyplina" dla słabeuszy, ale dla prawdziwych zapaleńców. Kilka prostych ćwiczeń pomoże zadbać o fizyczną kondycję kochanków, tak by mogli cieszyć się swoimi wyczynami w sypialni. W łóżku bowiem, jak w sporcie, liczą się mocne i silne mięśnie, elastyczność i gibkość...

Silne mięśnie są seksy, przydadzą się też w niemal każdej miłosnej pozycji.
Dla mężczyznszczególnie ważne w tej „dyscyplinie” mięśnie to plecy, ramiona oraz brzuch. Przydają się głównie w pozycji misjonarskiej oraz we wszystkich miłosnych konstelacjach, w których mężczyzna unosi kobietę lub opiera się na ramionach. Te partie mięśni doskonale rozwija między innymi tenis oraz pływanie.

d18mmgv

Ważne podczas seksu mięśnie u kobiet, to mięśnie ud, pośladków oraz łydek. Im silniejsze nogi, tym dłużej kobieta wytrzyma w tak lubianej przez wielu mężczyzn pozycji na jeźdźca, czy stojącej lub półleżącej od tyłu. Aby wzmocnić mięśnie nóg, panie powinny pływać żabką, jeździć na nartach, uprawiać jogging lub dużo jeździć na rowerze. Doskonałe też są specjalne ćwiczenie fitness przy muzyce modelujące i wzmacniające nogi – w tym między innymi ABT, HI LO oraz ćwiczenie na basenie – aquaerobic.

Elastyczność i zwinność jak w Kamasutrze – niezbędne, aby podołać wszelkim fantazyjnym pozycjom, które proponuje Kamasutra. Ociężałe stawy i mięśnie szybko odmówią nam posłuszeństwa i w najmniej oczekiwanym momencie dadzą o sobie znać, psując tak miłe „wyczyny sportowe”. Niezależnie od wieku i temperamentu dobrzy kochankowie powinni zadbać o swoją elastyczność i gibkość. Ciało, które z łatwością poddaje się rozciąganiu, wyginaniu i wyciąganiu, znacznie dłużej wytrzyma w nawet najbardziej nieprawdopodobnej pozycji miłosnej. Doskonałe ćwiczenie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn to między innymi streching, pilates oraz joga. Poprawiają elastyczność ciała, zwiększają siłę mięśni oraz zapobiegają ich sztywnieniu, wysmuklają sylwetkę i "wyciągają" ciało. Dodatkowo uczą prawidłowego i pełnego oddechu, który w fantazyjnym seksie jest równie ważny, jak silne mięśnie.

Wytrzymałość i kondycja godne Casanovy – bez nich nawet największy amant nie dotrze do mety. Jeśli podczas seksu łapie cię zadyszka, szybko tracisz siły i werwę, oznacza to, że czym prędzej trzeba wzmocnić wytrzymałość organizmu, i to niezależnie od tego, jakie są ulubione pozycje kochanków i czy częściej wolą być stroną bierną, czy aktywną. Do tego najlepsze są tenis, jazda na rowerze i bieganie, które poprawia odporność na zmęczenie. Natomiast w razie niepogody pływanie oraz ćwiczenie cardio w siłowni pod okiem instruktora.

d18mmgv

Mocny kręgosłup to mocne wrażenia i podstawa silnego kochanka. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby zamiast miłosnego krzyku uniesienia któreś z kochanków krzyczało z bólu wywołanego strzykaniem w kręgosłupie. O kręgosłup zatem też warto zadbać, aby nie zawiódł w najmniej oczekiwanym momencie. Siłę i stabilność kręgosłupa poprawia pilates, joga oraz pływanie. Na co dzień warto go oszczędzać unikając dźwigania ciężkich przedmiotów oraz długotrwałego siedzenia w niewłaściwej pozycji. Kręgosłup lubi ruch, zatem codziennie warto również trochę pomaszerować.

Trochę ruchu dobrze zrobi każdemu kochankowi. Nie dość bowiem, że wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość, bez której nie ma nawet co startować w „łóżkowym maratonie”, to jeszcze wzmaga libido. Umiarkowany wysiłek fizyczny pobudza bowiem produkcję testosteronu i zwiększa apetyt na seks.

AB

d18mmgv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18mmgv