Trwa ładowanie...

Sposoby na jej tatusia!

Share
Sposoby na jej tatusia!
Źródło: Jupiterimages
d41nw9i

* Panowie jest na świecie wiele "prawd", ale tylko ta jedna jest niezaprzeczalna:_"Żeby zdobyć serce dziewczyny, musisz zyskać sympatię jej ojca"_.*

Niemal każda kobieta pragnie, aby jej facet stał się kumplem jej tatusia.

Niejeden _ macho_ zgryzł na tym zęby, myśląc, że może być inaczej. Możemy się z tym zgadzać lub nie, ale panowie, musimy podjąć trud wkupienia się w jego łaski.

d41nw9i

Właśnie dzisiaj, z okazji dnia ojca, przedstawiamy listę tych rzeczy, które pomogą Ci zyskać przychylność jej TATUSIA. Pamiętaj musisz przeczytać ten ranking, bo musisz być bombowy!

POZNAJ NIEZAWODNE SPOSOBY!

10. Kibicuj tej samej drużynie! Jeżeli wyobrażasz sobie, że będąc fanem Lecha możesz zarywać do córeczki zagorzałego kibica Legii to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

Oczywiście przywiązanie do barw klubowych to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu faceta. Dlatego pod żadnym pozorem nie wolno Ci ich zmieniać. Nie zyskasz w ten sposób jego szacunku, a jedynie pogardliwy uśmiech, co w gruncie rzeczy może oznaczać dla Ciebie czerwoną kartkę.

Co zatem zrobić? Od samego początku musisz kibicować tej samej drużynie co on.... albo nie ujawniać swoich przekonań, a na pytanie o Twój ukochany klub wymienić coś egzotycznego.

Polecamy takie drużyny jak: Banik Ostrava, Terek Grozny, czy Moghavemat Sepasi czytaj więcej...

ZRÓB PREZENT SWOJEMU TACIE! >>

* ZOBACZ TAKŻE:* BĘDZIE NOSIŁ GO Z DUMĄ NICZYM PIERWORODNEGO SYNA>>

d41nw9i

Podziel się opinią

Share
d41nw9i
d41nw9i