Trwa ładowanie...
d3985kk
Seks

Sposoby na zwiększenie libido

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sposoby na zwiększenie libido
(materiał prasowy)
d3985kk

Wśród przyjaciół i znajomych chętnie opowiadamy o swoich seksualnych podbojach i planach z nimi związanych. Tymczasem wielu z nas wstydzi się przyznać, że ich chęć na miłosne igraszki ostatnio podejrzanie zmalała… Spadek libidolibido na różnych etapach życia przytrafia się niemal każdemu – możemy jednak skutecznie walczyć z tym problemem.

* Naturalne jest lepsze*

W dzisiejszym pełnym stresu oraz nadmiaru obowiązków świecie, problemy natury seksualnej nie są niczym dziwnym. Spadek libido czy zaburzenia erekcji są bardzo powszechne, choć zwykle stanowią dla nas bardzo drażliwy temat. Często szukamy sposobu na silną erekcję w leczeniu farmakologicznym. Warto jednak najpierw sięgnąć po niemniej skuteczne, a w pełni naturalne środki niedające skutków ubocznych. Taki jest np. suplement diety Zytax wystarczy zażyć jedną tabletkę na godzinę przed stosunkiem, aby cieszyć się silnym podnieceniem oraz długą erekcją. To prosty sposób na poprawienie jakości życia seksualnego (swojego i partnerki) oraz zwiększenie intensywności doznań. Stawiając na naturalne suplementy odzyskujemy udany seks, a jednocześnie nie musimy obawiać się działań niepożądanych.

d3985kk

* W zdrowym ciele…*

Jeżeli twój tryb życia trudno nazwać zdrowym, to nie można też się dziwić, że seks nie jest dla ciebie tak ważny i pociągający jak dawniej. Istnieje jednak wiele sposobów, aby znów cieszyć się mocnym wzwodem. Przede wszystkim, zadbaj o utrzymanie prawidłowej wagi i zdrowe odżywianie. W ten sposób zapewnisz sobie dobre samopoczucie, wyższe poczucie własnej wartości oraz stałe dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów. Wszystko to poprawi przepływ krwi do mózgu oraz narządów płciowych.

Warto też rzucić palenie, ponieważ nie tylko może powodować ono problemy z erekcją, lecz także zniechęcać do całowania (ten charakterystyczny zapach i smak nie każdemu odpowiada…). Możemy sięgnąć również po naturalne „lekarstwa” np. wyciąg z gingko biloba zwiększający przepływ krwi oraz pomagający osiągać silniejsze podniecenie seksualne.

Szczypta pikanterii

d3985kk

Powodem spadku libido może być także pewne zaniedbanie relacji z partnerką. Problemem bywa często rutyna, brak szczerej rozmowy o pragnieniach i fantazjach, niska samoocena. Dlatego podstawą jest odpowiednia komunikacja w związku, która pomoże nam odzyskać wiarę w siebie oraz wspólnie dążyć do zaspokojenia seksualnych marzeń. Aby dodać pożyciu nieco pikanterii, przygotujmy nastrojową kolację, podczas której raczyć się będziemy pysznymi afrodyzjakami – w tej roli sprawdzą się np. szparagi, owoce morza, imbir czy czekolada. Jeżeli jesteśmy zmęczeni i zestresowani, dobrym pomysłem będzie pobudzający masaż, wykonany za pomocą aromatycznych olejków.

Możemy też sięgnąć po kieliszek wina czy smacznego drinka. Pamiętajmy jednak by nie przesadzić – nadmiar alkoholu źle wpłynie na potencję. Każdy z nas może mieć satysfakcjonujące życie seksualne. Nie wstydźmy się swoich problemów z niskim libido – postarajmy się skutecznie z nimi walczyć.
Materiał powstał przy współpracy z Zytax.

d3985kk

Podziel się opinią

Share
d3985kk
d3985kk