Trwa ładowanie...
Anna Wójtowicz
21-11-2016 15:45

"Strachu" z Pitbulla. Twardy mężczyzna o dobrym sercu

Tomasz Oświeciński popularność zyskał dzięki roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull. Od tego momentu stał się celebrytą chętnie zapraszanym do różnych programów telewizyjnych. Jak mieszka na warszawskim Wilanowie? Jakie metody wychowawcze stosuje wobec swojej córki, która jest dla niego najważniejsza? Łukaszowi Jakubiakowi opowiedział także, jaka przygoda łączy go z Jacksonem. Tomasz Oświeciński popularność zyskał dzięki roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull. Od tego momentu stał się celebrytą chętnie zapraszanym do różnych programów telewizyjnych. Jak mieszka na warszawskim Wilanowie? Jakie metody wychowawcze stosuje wobec swojej córki, która jest dla niego najważniejsza? Łukaszowi Jakubiakowi opowiedział także, jaka przygoda łączy go z Jacksonem.

d4l4q5l
d4l4q5l

Góra mięśni i zacięty wyraz twarzy. Patrząc na Tomasza Oświecińska można odnieść wrażenie, że jest niedostępnym i pozbawionym uczuć facetem. Jednak prawda jest zupełnie inna. W kontaktach międzyludzkich "Strach" jest dowcipny i pełen dystanu. Sercem aktora rządzi 7-letnia córka Maja.

Aktor rozwiódł się z żoną, jednak utrzymują zdrowe relacje i rozważnie dogadują się w sprawie opieki nad jedynaczką. Surowość to ostatnie określenie, które można by użyć w stosunku do niego jako ojca. Do córki podchodzi humorystycznie i widać, że łączy ich głęboka i szczera więź.

Oświeciński nie jest zawodowym aktorem. Jest trenerem personalnym, który w przeszłości pracował jako ochroniarz. W 1996 roku był w ochronie osobistej Michaela Jacksona. Po wielu latach przyznał się do tego, że krępując się poprosić piosenkarza o autograf dla fanów, sam podpisywał płyty.

d4l4q5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l4q5l