Trwa ładowanie...
14-08-2007 14:29

Strongman Puchar Europy

Strongman Puchar EuropyŹródło: AKPA
d4dq0bq
d4dq0bq

Zawody STRONGMAN są zawsze bardzo emocjonujące. To zmagania tytanów, którzy swoją siłą zdumiewają wszystkich. To z pewnością najsilniejsi ludzie na świecie, którzy żeby zdobyć to miano - ćwiczą każdego dnia po kilka godzin. Sposób odżywiania tych ludzi jest zupełnie inny od tego, do którego przywykli „zwykli” miłośnicy podnoszenia ciężarów. Mnóstwo mięsa, białka i....odżywek, na których bazuje ich siła.

Polska reprezentacja jest jedną z najbardziej liczących się na arenie całego świata. Zespół na czele z Mariuszem Pudzianowskim potrafił wygrać nawet z największymi rywalami. Utytułowany "Pudzian" (trzykrotny Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy ) po raz pierwszy wystąpi w parze z Damianem Sierpowskim. Niegdyś startował wraz z Jarkiem Dymkiem, ale czas tego sportowca już chyba przeminął.

PUCHAR EUROPY PAR STRONG MAN (czytaj więcej) >>
Charakter imprezy
Zmagania sportowe najsilniejszych ludzi w Europie (a w dużej mierze i na świecie). Ta impreza jest niczym innym jak ekspozycją niespotykanej ludzkiej siły. Ludzie uwielbiają zmagania supermanów-gladiatorów od stuleci. W duchu prawie każdy chłopiec, a później mężczyzna marzy o wielkiej sile, o byciu supermanem. Dlatego jest to rozrywka rodzinna.

d4dq0bq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dq0bq