Trwa ładowanie...
d4bau97
Ciekawostki

Szaleniec wskakiwał między koła pędzącego pociągu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szaleniec wskakiwał między koła pędzącego pociągu!
(YouTube)
d4bau97

Na całym świecie organizowane są kampanie ostrzegające przed przechodzeniem przez tory kolejowe w niedozwolonych miejscach. W Polsce każdego roku ginie z tego powodu kilkadziesiąt osób, zaś np. w Indiach aż 40 każdego dnia! Wciąż jednak zdarzają się i tacy, którzy dla rozrywki i z potrzeby adrenaliny celowo ryzykują życie swoje i innych.

Do internetu trafił właśnie film przedstawiający szaleńca, który rzuca w szczeliny między kołami pociągu towarowego. Tylko centymetrów i ułamków sekund brakuje, by rozpędzona maszyna potrąciła mężczyznę lub zmiażdżyła mu którąś z kończyn.

Wszystko wydarzyło się w miejscowości Channelview w Teksasie. Jak słychać na nagraniu, czekający w swoich autach przed rogatkami kierowcy starali się trąbieniem przepędzić intruza z torów, jednak nikt nie odważył się na bezpośrednią z nim konfrontację. Tymczasem okazuje się, że niebezpieczna "rozrywka" miłośnika adrenaliny mogła nie tylko doprowadzić do jego śmierci, ale także do znacznie poważniejszej w skutkach tragedii. W rozmowie z brytyjskim portalem mirror.co.uk Jeff DeGraff, rzecznik linii kolejowych Union Pacific, zauważył: "Bardzo ciężko ogląda mi się podobne nagrania. To nie jest gra czy zabawa - naraża się w ten sposób życie swoje i innych". Jak dodał, w przypadku tego typu zdarzeń może dojść nawet do wykolejenia pociągu.

[

]( http://gryonline.wp.pl )

d4bau97

Podziel się opinią

Share
d4bau97
d4bau97