Trwa ładowanie...
d48nlhl

Szybka, wściekła i kompletnie naga

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szybka, wściekła i kompletnie naga
(Java Car Design)
d48nlhl

* Męskim okiem * W Pasadenie w stanie Kalifornia doszło niedawno do nietypowego pościgu. Tamtejsi funkcjonariusze przez 45 kilometrów ścigali autostradą nagą kobietę.

Kobietę zauważono, kiedy włamała się do samochodu zaparkowanego na jednym z parkingów w Pasadenie. Nie wiadomo co tak naprawdę przykuło uwagę postronnych świadków – to że kobieta ukradła auto w biały dzień, czy to, że była przy tym kompletnie naga.

ZOBACZ NAGĄ ZŁODZIEJKĘ SAMOCHODU >>

d48nlhl

Zanim jednak na miejsce dotarli policjanci naga złodziejka ruszyła z piskiem opon i pędząc 160 km/h wjechała na autostradę.

Rozpoczął się trwający kilkanaście minut pościg. Z przodu, niczym szalona Lady Godiva, mknęła roznegliżowana niewiasta, za nią z wyciem syren pruli ile fabryka dała funkcjonariusze lokalnej drogówki.

Na nic zdały się nadawane przez megafon proźby i ostrzeżenia – kobieta wciąż liczyła że zgubi pościg. Niestety, w pewnym momencie straciła panowanie nad autem i uderzywszy w barierkę skasowała swój pojazd. Chwilę później obezwładnili ją członkowie grupy pościgowej. Kobieta z niewielkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala czytaj więcej...

(eMPi, Kabron)

Zobacz również:

*Wyborczy biust 35 ogromnych biustów Ubrani w listek na mszy Australia potrzebuje mężczyzn 60 pięknych pośladków *

d48nlhl

Podziel się opinią

Share

d48nlhl

d48nlhl