Trwa ładowanie...
Anna Wójtowicz
28-10-2016 14:56

Szyk i personalizacja. Szycie na miarę popularne także w biznesie

Wielomilionowe kontrakty zawodników czy klubów sportowych z firmami produkującymi specjalistyczne obuwie oraz odzież nikogo nie dziwią. Coraz częściej jednak znanych sportowców, trenerów i drużyny w trakcie podróży możemy zobaczyć również w dopasowanych, eleganckich garniturach. Szycie na miarę firmowych strojów staje się coraz popularniejsze również w innych gałęziach biznesu.

dt97zy7
dt97zy7

Profesjonalny wizerunek przedsiębiorcy i jego pracowników jest niezwykle ważny w każdej branży, która wchodzi w bezpośredni kontakt z klientem. Już podczas powitania wygląd i strój mogą przesądzić o sukcesie zawodowym. Dobrze skrojony garnitur pozwala zbudować pozytywne pierwsze wrażenie, które może być pomocne przy negocjowaniu kontraktu czy podpisaniu umowy. Odpowiedni strój świadczy o poważnym podejściu do sytuacji oraz zajmowanego stanowiska, a adekwatny wygląd pozwala przekonać o wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie.

Szycie na miarę pozwala również na personalizację garnituru czy żakietu. Dyskretne elementy tworzące charakterystyczny wygląd mogą pomóc w tworzeniu wizualnej identyfikacji firmy oraz dodają odzieży uroku. Jest to również wyraźny sygnał dla potencjalnych klientów, że firma dba i inwestuje w prezencję swoich pracowników. To dlatego po takie rozwiązanie sięga coraz więcej bankierów, doradców oraz prawników. O korzyściach z szycia na miarę opowiada Michał Prugar-Ketling, współwłaściciel marki Pitti Style.

dt97zy7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt97zy7