Trwa ładowanie...

Ta "jeżynka" namiesza!

Share
Ta "jeżynka" namiesza!
Źródło: wp.pl
de72lpu

BlackBerry to marka, która coraz śmielej zdobywa polski rynek. Telefony spod znaku „jeżyny”, produkowane przez kanadyjką firmę Research In Motion, szturmem podbiły Stany Zjednoczone oraz kraje Europy Zachodniej.

Nikogo nie dziwią zdjęcia hollywoodzkich gwiazd fotografujących się razem z telefonem BlackBerry, a chyba najbardziej znanym użytkownikiem marki jest świeżo upieczony noblista Barack Obama. Czy BlackBery 9000 Bold to naprawdę taki dobry telefon, czy też gadżet wypromowany niczym iPhone?

BlackBerry to telefon, który najczęściej widuje się chyba na lotniskach. Czekając na wejście do samolotu spotkamy kilka grup osób: namiętnie piszących na laptopie, zasłuchanych w muzyce z przenośnych odtwarzaczy mp3, kilku „iPhonowców”, oraz tych, którzy całe biuro, wszystkie maile, kalendarz i najważniejsze dokumenty mają w jednym, niewielkim urządzeniu – BlackBerry.

de72lpu

Z całą pewnością jest to telefon, który bardzo często wybierają biznesmeni, czy też firmy dla swoich pracowników. Odpowiada za to dedykowana usługa BlackBerry obsługująca pocztę elektroniczną. Dzięki niej każdy list, który trafia do naszej skrzynki pocztowej, w tej samej chwili pojawia się w naszym telefonie. Oczywiście, na tym możliwości telefonu się nie kończą, ponieważ każda zmiana w naszym kalendarzu, czy nowy kontakt zostanie zsynchronizowany z naszym terminalem.

Podobnie, każdy mail wysłany z naszego telefonu zobaczymy w elementach wysłanych na naszym koncie pocztowym, a zmiana danych w kalendarzu czy nowy kontakt będzie skutkowała taki samymi w danej aplikacji – zależne jest to od rodzaju wykupionej usługi BlackBerry , o czym nieco później czytaj więcej na tech.wp.pl

de72lpu

Podziel się opinią

Share
de72lpu
de72lpu