Trwa ładowanie...
d4ab516

Tablet piórkowy Intuos4 - powinieneś go mieć!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tablet piórkowy Intuos4 - powinieneś go mieć!
(wacom)
d4ab516

Wprowadzony niedawno na rynek tablet Intuos4 otrzymał wyróżnienie Red Dot za wysoką jakość wzornictwa w kategorii wzornictwa produktowego. Przyznana przez profesjonalne jury Design Zentrum (Nadrenia Północna Westfalia) prestiżowa nagroda została wręczona podczas uroczystości w gmachu opery w Essen 29 czerwca 2009.

Zaprojektowany przez renomowaną firmę Ziba z Portland w USA model Intuos4 to tablet piórkowy nowej generacji, oferujący projektantom, artystom, fotografom oraz wszystkim użytkownikom poszukującym optymalnej kontroli i ulepszonej wydajności nowe funkcje i niezrównaną jakość.

Kai Halsinger, dyrektor kreatywny Ziba Design, mówi : „Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo ulepszyć produkt, który już był wyjątkowy. Intuos4 to przede wszystkim narzędzie dla profesjonalistów, dla którego strategiczną grupę docelową stanowią zawodowi projektanci. To najbardziej wymagający i krytyczni odbiorcy – sami zajmują się szczegółową analizą, krytyką, dyskusją i ciągłym podnoszeniem jakości. Dlatego postawiliśmy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż zwykle. Jednocześnie naszym celem było stworzenie narzędzia, które będzie łatwe w obsłudze nawet dla użytkowników nieprofesjonalnych. Dlatego wspólnie z firmą Wacom określiliśmy możliwości usprawnienia urządzenia w każdym kluczowym aspekcie, tak aby zaoferować najwyższy komfort korzystania z urządzenia.”czytaj więcej na tech.wp.pl

d4ab516

Podziel się opinią

Share
d4ab516
d4ab516