Trwa ładowanie...
d16qglz
Ciekawostki

Tajemnicza "Naga Dama" straszy w Niemczech

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicza "Naga Dama" straszy w Niemczech
(Jupiterimages)
d16qglz

na zdj. inna, naga kobieta w samochodzie ;)

Męskim okiem * *Niecodzienny widok ujrzeli pracownicy i klienci pewnej niewielkiej stacji paliw we wschodnich Niemczech. Z czerwonego Ferrari, które podjechało pod budynek wysiadła kobieta odziana jedynie w… buty i złotą bransoletkę. Spokojnie podeszła do kasy, kupiła papierosy, po czym – jak gdyby nigdy nic – odjechała.

Świadkowie całego zajścia twierdzą, że obuwiem kobiety były wysokie, złote szpilki. Ci bardziej spostrzegawczy dodają, że tajemnicza nieznajoma miała ok. 30 lat, jej plecy zdobiły tatuaże, a szczupła sylwetka mogła sugerować, że jest aktorką, bądź modelką.

d16qglz

Co ciekawe całe „zajście” najmniej zszokowało pracownicę stacji, która tego dnia obsługiwała sklepową kasę. Kobieta fakt pojawienia się „Nagiej Damy” skwitowała krótko: - To nic takiego, ona już wcześniej robiła u nas zakupy.

na zdj. inna, naga kobieta w samochodzie ;)

*Męskim okiem * Zdjęcia „Nagiej Damy” zarejestrowane przez kamerę monitoringu stacji pojawiły się już w Internecie. Wraz z nimi wybuchła dyskusja na temat tego, kim jest kobieta. Wśród wielu hipotez nie brakowało również takich, które przypisywały jej nadprzyrodzone pochodzenie. Niektórzy internauci uznali nawet, że epatowanie seksem w miejscach publicznych to nowy rodzaj terroryzmu.

Ci ostatni ostrzegają, że ataki tajemniczej „Nagiej Damy” mogą się powtórzyć. I dlatego – na wszelki wypadek – łączą się w obywatelskie patrole, by czuwać w sąsiedztwie okolicznych stacji benzynowych.

(eMPI, Kabron)

d16qglz

Podziel się opinią

Share
d16qglz
d16qglz