Trwa ładowanie...
d1pf9kv
Ciekawostki

Tak lepiej nie wyznawaj uczuć

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak lepiej nie wyznawaj uczuć
(Fotochannels.com)
d1pf9kv

* W czasach, gdy smartfon stanowi przedłużenie ręki i nawet ministrowie przekazują swoje opinie przez portale społecznościowe, wydawałoby się, że nie ma nic niewłaściwego w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii do flirtu i romansowania. A jednak okazuje się, że kobiety są w tych kwestiach tradycjonalistkami i wolą osobistą rozmowę zamiast wiadomości na Facebooku czy nawet SMS-a! Sprawdź, jak randkować, żeby nie zaliczyć gafy (tym bardziej w walentynki)!*

Australijczycy sprawdzili, jaki sposób kontaktu preferują przedstawicielki płci pięknej, i okazało się, że im bardziej tradycyjnie, tym romantyczniej i lepiej - panie nie znoszą facetów, którzy są maniakami telefonów komórkowych i poświęcają im więcej uwagi niż zaproszonej na randkę kobiecie.

91 procent zapytanych kobiet zdecydowanie woli, gdy facet zaprasza na randkę w formie rozmowy (może być telefoniczna). SMS-y z takim zaproszeniem nie są mile widziane, choć jeszcze gorzej oceniane są deklaracje miłosne w postaci zmiany statusu na Facebooku - 86 % kobiet woli usłyszeć "kocham cię" twarzą w twarz niż zobaczyć w formie tekstu na ekranie komórki czy komputera.

d1pf9kv

Smartfonom i portalom społecznościowym dostało się również w kwestii najczęstszych powodów nieudanych flirtów i rujnowania związków - chodzi głównie o zdjęcia z byłymi partnerami.

Panie okazują się również bardzo ostrożne, jeśli chodzi o popularne wśród gimnazjalnej młodzieży (czy raczej gimnazjalnych degeneratów) wysyłanie nagich zdjęć - 76 procent z nich wolałoby raczej stanąć nago w świetle dziennym niż wysłać kochankowi swoje akty. Nie sposób nie przyznać im racji - losy takich zdjęć mogą potoczyć się różnie.

"W czasach, gdy kobiety są niezależne jak nigdy dotąd, tradycyjne wyobrażenia na temat relacji miłosnych w dalszym ciągu funkcjonują" - komentuje Michell Laforest ze znanego na całym świecie wydawnictwa Harlequin. Co ciekawe, mimo że większość singielek nie widzi nic niewłaściwego w sytuacji, gdy to kobieta wychodzi z inicjatywą i zaprasza faceta na randkę, ogółem panie wolą, by to mężczyzna zrobił pierwszy krok - tak odpowiedziało 61 procent pytanych.

No cóż - nie od dziś wiadomo, że bezpośrednie kontakty twarzą w twarz i usta-usta są kluczem do udanej relacji. Cieszmy się jednak, że w swojej niechęci do nowoczesnych technologii kobiety nie posuwają się tak daleko, by wymagać od nas wysyłania listów miłosnych za pomocą gołębi pocztowych.

KP/PFi

ZOBACZ: 101 sposobów, aby powiedzieć Kocham Cię!

d1pf9kv

Podziel się opinią

Share
d1pf9kv
d1pf9kv